26. 5. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

10 automobilových fíglů, které neznáte, ale budete chtít!

1. Skryté překvapení pod kapotou

Každý vlastník automobilu sní o něčem extra, co by udělalo jeho auto ještě lepší. Co kdybychom vám řekli, že některé vozy mají skrytý režim, který vám dodá extra výkon až o 50%?

2. Tichá smrt

Jistě jste si už někdy všimli, jak některá auta mají velmi tichý motor. To ale nemusí být jen o výfuku. Automobily některých značek mají zabudovaný reproduktor, který dokáže imitovat zvuk výfuku různých sportovních aut.

3. Džínsy jdou do auta

Ano, dobře jste četli. Některá auta mají speciální funkci, která vám umožní spojit vaši oblíbenou značku džínů s interiérem vozidla. Prostě nasednete do auta a ono sám změní interiér do stylu vašich oblíbených džínů.

4. Kdo má rád zvířata?

Pokud jste milovník zvířat, možná byste ocenili funkci, kterou nabízí některé luxusní vozy. Mají zabudovaný systém, který dokáže vyčistit vzduch v interiéru vozidla pomocí speciálních filtrů a zároveň vás pravidelně informuje o kvalitě vzduchu, který dýcháte.

5. Automatický parkovací mág

Zdá se vám parkování složité? Některé vozy mají zabudovaný systém, který dokáže parkovat úplně sám. Stačí jen najít volné místo a aktivovat tuto funkci.

6. Stiskem pádla k dokonalosti

Rychlá jízda vás baví? Některá auta mají speciální režim, který se aktivuje stiskem pádla plynu a dokáže vám poskytnout maximální výkon až do absolutního extrému.

7. Vlny na palubní desce

Stále se nudíte ve vozidle? Některé automobily mají v interiéru zabudovaný menší bazén, který dokáže vytvořit umělé vlny. Tak si můžete vychutnat pocit surfování přímo za volantem.

8. Světlo jako kouzlo

Všimli jste si někdy, že některá auta mají světelné prvky na kapotě? Ano, některé vozy mají funkci, která vám umožní měnit barvu světel na kapotě podle vašeho aktuálního rozpoložení.

9. Horký výdech

Máme pro vás zajímavou funkci, kterou nabízí některé výkonné vozy. Mají zabudovaný systém, který dokáže zahřát výfukové plyny na takovou teplotu, že vám umožní grilovat maso přímo za autem. Skvělé na piknik!

10. Byl jsi rychlejší?

A nakonec máme tu nejužitečnější funkci, kterou poskytuje několik luxusních vozidel. Mají zabudován speciální systém, který dokáže vás včas varovat před rychlejším autem za vámi. Takže můžete být v bezpečí a zároveň užít si rychlou jízdu.

Fotka

Zábavné automobilové fígle

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient