22. 4. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

10 důvodů, proč si zamilujete nové SUV od Lamborghini

Nejdynamičtější: Lamborghini Aventador SVJ


Když si vezmete do ruky volant tohoto světového divu, cítíte se jako král silnic. S 770koňovým V12 motorem se Aventador SVJ dokáže zastavit srdce každého milovníka rychlosti. Díky své aerodynamice a technologiím z Formule 1 dokáže tato bestie dosáhnout rychlosti až 350 km/h.

Nejextrémnější: Bugatti Divo


Bugatti Divo není jen automobil, je to umělecké dílo na čtyřech kolech. S cenovkou přesahující desítky milionů dolarů patří mezi nejdražší vozy na světě. S 1500 koní pod kapotou a vrcholovou rychlostí 380 km/h zanechá ostatní exotiky daleko za sebou.

Nejmodernější: Tesla Model S Plaid


Kdo říká, že ekologická auta nemohou být rychlá? Tesla Model S Plaid s elektrickým motorem a výkonem přes 1000 koní dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za méně než dvě sekundy. Kromě své rychlosti vyniká také luxusním interiérem a nejmodernějšími technologickými prvky.

Nejbizarnější: Cybertruck od Tesly


Svézt se v Cybertrucku z Tesly je zážitek jako ze sci-fi filmu. Svojí futuristickou konstrukcí a neotřelým designem je tento exotický vůz buď milován, nebo nenáviděn. S všestrannými schopnostmi a odolností jako tank si zaslouží své místo mezi nejlepšími a nejhůře hodnocenými vozy na trhu.

Nejoblíbenější: Porsche 911


Pro mnoho fanoušků motoristického světa je Porsche 911 synonymem pro dokonalost. Jeho klasický design, skvělý výkon a legendární status ho činí jedním z nejoblíbenějších automobilů všech dob. Každý, kdo si sedne za volant Porsche 911, ví, že se dostal za řídítka legendy.

Nejzajímavější: Polestar 1


Polestar 1 je dokonalá kombinace luxusu, výkonu a ekologie. Tento plug-in hybrid se může pochlubit 600 koňmi a 150 km dosahem na elektřinu. S dokonalým řízením a designem tohoto odvážného automobilu se Polestar 1 zasloužil o své místo mezi exotikami.

Nejposlednější: Koenigsegg Jesko Absolut


Koenigsegg Jesko Absolut je nejnovějším přírůstkem do rodiny superaut Koenigsegg. S maximální rychlostí přes 500 km/h a aerodynamikou, která z něj dělá vzdušný projektil, je Jesko Absolut připraven změnit pravidla hry ve světě automobilů.

Nejvzrušující: McLaren 720S


McLaren 720S je autem, které vzbuzuje emoce. S designem, který okouzlí na první pohled, a výkonem 710 koní, dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za 2,9 sekundy. Nejenže vám zvedne adrenalin, ale i dodá nádech luxusu a elegance.

Automobilový

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient