22. 4. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

NEUVĚŘITELNÉ AUTOMOBILY, KTERÉ BYSTE JISTĚ NEČEKALI

1. E-Legend EL1: Moderní elegance

Připravte se na revoluci v designu! Francouzský výrobce automobilů E-Legend představil svůj nejnovější koncept, EL1. Tento ohromující sportovní vůz kombinuje moderní technologie s odkazem na legendární design z minulosti. Bez pochyb, EL1 je opravdovým klenotem na kolečkách.

2. Rinspeed Etos: Autonomní a luxusní

V případě, že si myslíte, že autonomní auta nemohou být luxusní, připravte se být překvapeni. Švýcarský výrobce Rinspeed představil svůj koncept Etos, který je plný exkluzivních prvků a luxusního vybavení. Kromě toho, je schopen plně se řídit sám, takže si můžete maximálně užívat jízdu.

3. Trion Nemesis: Titan na silnici

Pokud hledáte opravdu brutální výkon, pak je Trion Nemesis to pravé pro vás. Tento americký supersportovní vůz se pyšní 2000 koňskými silami a dokáže dosáhnout rychlosti až 400 km/h. S tímto šílenstvím na čtyřech kolech se rozhodně už nikdy nebudete cítit nedostatečně na silnici!

4. Canoo: Úplně nový způsob přepravy

Zapomeňte na tradiční představu o autě. Tento elektrický vůz od společnosti Canoo nabízí přepravu úplně novým způsobem. Jeho interiér je uspořádán tak, že nabízí neuvěřitelný prostor a variabilitu. Prostě to není jen auto, je to prostor na vaše dobrodružství.

5. Mercedes-Benz Vision AVTR: Prožijte film Avatar

Ano, správně čtete. Mercedes-Benz spolupracoval se tvůrcem filmu Avatar a vytvořil koncept Vision AVTR, který oživuje svět tohoto fantaskního snímku. Tento automobil je vybaven nejen exkluzivním designem, ale také inovativními technologiemi jako je bezdotykové ovládání. Připravte se na jízdu, která vám vezme dech!

6. BAC Mono: Osobní střelba na čtyřech kolech

Pokud si vždycky přál být jedním se svým vozem, pak je BAC Mono ten správný dopravní prostředek pro vás. Tento jednomístný supersportovní vůz vám nabídne neskutečný výkon a zároveň možnost pocítit maximální adrenalin na silnici. S BAC Mono budete mít pocit, že se právě zrodil nový hrdina na čtyřech kolech!

7. Aston Martin Valkyrie: Zdárné pouto mezi formulí a silnicí

Ano, toto auto vypadá skutečně jako formule, ale je určeno pro silnici. Aston Martin Valkyrie je výjimečný supersportovní vůz, který kombinuje to nejlepší z technologií z Formule 1 a silničních aut. Vlastníte-li takovou šílenost, nebudete mít jen auto, ale opravdový závodní speciál.

Automobilová revoluce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient