19. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

TOP 10 nejvtipnějších automobilových reklam všech dob

V dnešním článku se podíváme na nejvtipnější automobilové reklamy v historii. Ať už jsou vtipné pro své nadsázky, originální scény nebo prostě skvělé pointy, tyto reklamy nám připomínají, proč jsou automobilové reklamy jedinečné a nezapomenutelné. Připravte se na smích, protože tady je náš výběr TOP 10!

1. Volkswagen – “The Force”

Tato reklama se stala ikonickou okamžitě poté, co se objevila v televizním vysílání Super Bowlu. Byl to ten okamžik, kdy malý chlapec ještě nevěděl, že má silu. Jeho úžasný Darth Vader kostým vytváří komickou situaci, která zůstane v našich srdcích navždy.

2. Old Spice – “The Man Your Man Could Smell Like”

Tato reklama se stala skutečným hitem. Barevná, dynamická a plná humoru, představovala muže, na kterého by jiní muži chtěli být. Ačkoli nešlo přímo o automobilovou reklamu, tento spot dokázal přitáhnout pozornost mnoha automobilových nadšenců.

3. Škoda – “Made of meaner stuff”

Škoda vytvořila sérii reklam, které se zesměšňovaly tím, jak lidé nerozumí němčině. Reklama “Made of meaner stuff” s originálním hlasovým překladem je jednou z nejvtipnějších. I když reklama měla svůj vážný účel – přitáhnout pozornost k novému vozu – rozhodně nám zlepšila náladu.

4. Honda – “The Cog”

Tato reklama je naprosto geniální ve své jednoduchosti. Bezanimovaných záběrů, kde se různé součástky auta propojují a tvoří složitý mechanismus. Ačkoli reklama je o vážném tématu, nemůžete si nevšimnout humoru, který je v ní skrytý.

5. BMW – “The Hire”

BMW vytvořilo sérii krátkých filmů s názvem “The Hire”, kde herec Clive Owen hraje řidiče, který se zapletá do různých dobrodružství. Tyto filmy byly plné akce, napětí a samozřejmě, vtipu. BMW dokázalo, že i v reklamách mohou být automobily hrdinové.

6. Volkswagen – “Black Beetle”

V této reklamě vidíme, jak básník selhává při vytváření básní o novém Volkswagenu Beetle a věnování jeho pentli. Reklama je skvěle napsaná a představuje to, co všichni bychom chtěli udělat – získat za auto básnické ocenění.

7. Ford – “The One”

Tato reklama je perfektní parodií na typické akční filmy. Muž jménem Terry Crews se vydává na honbu za krádeží jeho auta. Reklama je přitažlivá díky svému vtipu a skvělému hereckému výkonu Terrymu Crewsovi.

8. Kia – “Space Babies”

Kia nás provedla cestou poznání, jak vlastně vznikají děti. Tato reklama sestává z dialogů mezi dětmi v autě na otázky, jak se děti dostávají na svět. Skvělý koncept, který je doplněn brilantní vizuální stránkou.

9. Audi – “The Chase”

Reklama “The Chase” od Audii je plná akce a napětí. Auta se zapojují do různých bláznivých akcí, aby získala první místo. Tato reklama nás baví a současně nám připomíná, proč je jízda autem tak vzrušující.

10. Fiat – “Immigrants”

Tato reklama od Fiatu je skvělým způsobem, jak ukázat, že nový Fiat 500 je ideální pro všechny. Příběh několika migrantů, kteří přicházejí do Ameriky, se proměňuje v komický moment s nadsázkou a zároveň s důrazem na pohodlnost a jednoduchost vozu.

Smích

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient