19. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

TOPGEAR: Nejextrémnější super vozy, které rozdělují obyčejné svět od světa automobilových nadšenců

Sekce 1: Za volantem nadčasového šílence

Jste otráveni každodenním provozem ve vašem hatchbacku a toužíte po vzrušení? Seznamte se s nejextrémnějšími super vozy, které jsou tím pravým náhražkou veškeré rutiny. Zjistili jsme, že vám na duši zavrní nejen díky absurdním provozním parametrům, ale také díky možnosti přehlušit veškerou přízemní kritiku tím, že si nadělíte takovou nákladní pumu.

Sekce 2: Zítřek je tu dnes

Napětí proudící z futuristicky tvarovaných designérských skvostů je neodolatelné. Zaparkujte si astrálně vypadající super vůz před Vaším humusovým bydlením a aspoň na pár vteřin se budete cítit jako pilot vesmírné lodi. Tyto stroje jsou doslova poslemi z budoucnosti, vytvářející samostatnou kategorii hyperaut, jež si podmaní nejen silnici, ale i svět.

Sekce 3: Bestie na čtyřech kolech

Jsou auta, která ztělesňují bestii radící se šestou (když ne sedmou) rychlostí. Tyto super vozy se nedají ovládnout, pokud nemáte odvahu a dovednosti opravdového jezdce. Tyto monstra vypadají jako by je Raptor odstrčil k dokonce a za pomocí záhadného schwarzeneggerovského stínu je obdařil nejextrémnějšími možnými funkcemi.

Sekce 4: Rychlost je vášeň

Pro mnohé z nás je rychlost svatou grálem automobilových nadšenců. Pokud se tak cítíte i vy, chcete na vlastní kůži zažít adrenalin při pohledu na šipku na tachometru mířící k mystickému trojcifernému číslu? Nejextrémnější super vozy jsou vaší cestou za největší výzvou na silnici, spojením zvířete a stroje ztvárněného v nejkrásnější nádheře.

Sekce 5: Nad smrtí

Prostě nevěřitelné, že člověk dokáže tak ubíjejícím způsobem hrozit nejen ostatním, ale i sám sobě. Ne, nejde nám o skok bez padáku z výšky oblačnosti, ale o sjezd z nejvyšších kopců světa. Když se totiž pasujete za vlastníka super vozu s tak nízko položeným těžištěm, že máte vždy pocit, že je takřka součástí samotného povrchu vozovky, s radostí si naposledy promyjete oči a řeknete si, že to stálo za to.

Sekce 6: Cesta za nesmrtelností

V určitou chvíli si za sedmé nebo desáté eurohodinu uvědomíte, že nad vámi visí pavučinová nit, kterou se super vozy dávají s každým kilometrem stále větší pozor. Jsme lidé a děláme chyby, stejně tak jako se dají překlepovat slova nejrychlejších sportovních strojů, které mají tak nabušený výkon, až nejsou pro využití na komunikaci.

Sekce 7: Nejlepší z nejlepších – univerzální super vozy

Jsou vozy, které se neřadí do klasických automobilových kategorií. Jsou zde, aby nám připomněly, že dokážou zvládnout úplně všechno, co od nich budeme chtít. Vydáte se na večeři do restaurace na okraji vesnice? Máte super vůz. Potřebujete zaparkovat u střední školy, kam patří Vaše ratolesti? Máte super vůz. Stačí říct, co chcete, a tyto supersporty jsou připraveny obdarovat vás láskou a péčí.

Obrázek: Oslnivá dokonalost

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient