18. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Závodní legendy: 10 aut, která změnila svět motorsportu

Zrychlení: Rocket na 4 kolech!


Máte rádi adrenalin? Pro milovníky extrémního zrychlení představujeme novou bestii mezi auty. Toto auto je schopno katapultovat vás do jiné dimenze během pár vteřin. Neuvěřitelný výkon a zytální průraznost takových motorů asi nezažijete nikde jinde. Naše redakce se nechala tímto superautem unést až do rychlosti hyperaktivní štěnice.

Rychlost: Vítr vám bude foukat do vlasů!


O rychlosti sní asi každý z nás, ale tato auta dokážou překonat i samotného Usaina Bolta! Tyto super rychlé stroje jsou schopny dosáhnout neskutečných rychlostí, které přímo nemají konkurenci. Malá upozornění pro řidiče: Dejte si pozor, abyste při náhlém zrychlení nevypadli ven z jedoucího vozu!

Design: Vznikla tu pamětní deska na design auta!


Auta nás nejen vozí z místa A do místa B, ale také naše oči poutají svým designem. Upřímně řečeno, některá z těchto vozidel vypadají jako pravá umělecká díla. Neuvěříte, jaké geniální myšlenky se ve světě autobazarů rodí! Abychom byli upřímní, některé z těchto aut jsou tak krásná, že by se rozhodně měla uvažovat o vystavení v moderním uměleckém muzeu.

Cena: PŘEPADNĚTE KAPITÁL ZA JEDNU JÍZDU!


Naše rodina obhospodařuje úspory na své budoucí zatracené auto. O to víc nás fascinuje, že existují automobily, které vyžadují pro svou pořízení investici rovnou cechu komínkařů. Bohužel, tyto klenoty si ale budou moci dovolit jen ti nejbohatší mezi námi. A tak pokud jednou budete sedět v některém z nich, užijte si to plnými doušky! Šetřit se přeci musí každý den!

Inovace: Budoucnost je dnes!


Máme tu několik aut, která se od zbytku vozužijící populace liší jako oranžové šedé slony. Výrobci automobilů zkoumají nové technologie a hledají inovativní cesty k tomu, jak dát svým autům přidanou hodnotu. Některé z těchto vozů jsou tak nabitá novými technologiemi, že s nimi budete moct nabíjet dokonce i vaši pračku!

Bezpečnost: Brzdy, jako kdyby tě na chodníku potkala macecha!


Bezpečnostní výbava v autech se neustále zlepšuje. Některé automobily jsou vybaveny technologiemi, které zvládnou zachytit i tu nejmenší chybičku vašeho chování za volantem. Ať jde o systém hlídání mrtvého úhlu nebo nouzové brzdění, tato auta nám připomínají, že i když přejedete přes černočernou kočku, na cestách nejste sami!

Styl: Luxus všema deseti


Teď už je na čase přejet se k té nejchytřejší věcičce na trhu. Co třeba auto jako z pohádky, které byste mohli považovat za poklopec Rolls-Royce nebo kráčející kočku Jaguar? Zkrátka aplikace relaxace a luxusu je zde vtažena až do posledního šroubku. A my pro vás v magazínu TOPGEAR jsme jí našli!

Adrenalin by chtěl dovolenou, SEKCIČKA “BONUS”!


Nabijte se do maximálního adrenalinového módu s nejlepšími triky a nápady pro všechny náruživé řidiče. V této sekci najdete všechny obrovské únicí-polibky mezi losem a plachtěním na dálnici. Ať už je to projíždění rovnice nebo plný gas v zelené sauně, s těmito nápady dojde k vaší jízdě stále tyčky.

REVOLUCNÍ.JPEG

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient