18. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

10 nejvíce šílených automobilových závodů, které kdy proběhly!

1. Proháníme dvoupatrovou tahačovou pumptrack!


Jednou z největších výzev moderního automobilismu je najít novou a inovativní formu zábavy za volantem. A právě tím je dvoupatrová tahačová pumptrack. Nejprve se zdá, že toto monstrum nemůže být skutečné, ale až když usednete za volant, uvědomíte si, že to je něco naprosto unikátního.

2. Jak zkrotit šílený elektromobil?


Elektromobily jsou na vzestupu a jsou tu, aby zůstaly. Ale co když se rozhodnete, že chcete něco opravdu extrémního? Co byste řekli na elektromobil s výkonem 1000 koní a celkovým dojezdem 500 kilometrů? Tenhle šílený stroj vám umožní překročit hranice obvyklého a zažít naprostou kaskadérskou jízdu.

3. Dálnice jako závodní okruh? Ano, je to možné!


Mnoho z nás sní o tom, že bychom mohli závodit na okruhu. Ale co když vám řeknu, že to můžete udělat na běžné dálnici? Ano, závodit s dalšími řidiči, projíždět ostré zatáčky a předjíždět ve velké rychlosti. Zní to neuvěřitelně? Přesně takovou zkušenost byste si mohli užít na jedné z nejznámějších dálnic ve světě.

4. Jak přivolat auta z budoucnosti?


Pokud jste fanouškem sci-fi filmů, určitě jste snili o tom, že byste mohli posedat ve futuristickém autě. Ale co když vám řeknu, že to může být více než jen sen? Vědci pracují na technologii, která by vám umožnila zavolat si auto přímo z budoucnosti. Stačí jen jednoduchý signál a vaše vysněné auto se objeví před vámi jako zázrak.

5. Války mezi auty? Připravte se!


V dnešním světě je obtížné představit si něco takového, ale co když byste mohli vidět auta ve válkách? Ne, nemyslím tím jen několik pošramocených plechů. Myslím opravdové tanky na kolech, výbušniny umístěné do karoserie a závody o život na nejnebezpečnějších tratích. To všechno se vám může stát skutečností.

6. Jak přežít v automobilovém bludišti?


Všichni jsme se někdy ocitli na okraji silnice, když najednou všude kolem je samá křižovatka. Je to jako bludiště, ze kterého nevíte, jak najít východ. Ale nebojte se, mám pro vás připravené několik tipů, jak se v takových situacích zachovat. Od správné volby pruhů až po navigační systémy, které vám pomohou dostat se ven.

7. Připravte se na výbuch motoru!


Každý motor obsahuje velké množství paliva a kyslíku, což jsou přísady pro výbuch. Nechcete to vyzkoušet na vlastní kůži, ale měli byste vědět, jak se tomu vyhnout. Znát příznaky, že motor je v ohrožení, jak správně reagovat a především, jak minimalizovat riziko vzniku výbuchu. Zažít výbuch motoru není žádná legrace.

Pomlejováno velký ohňostroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient