25. 7. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

9 nejlepších sportovních vozů roku 2021 – kdo se stane králem silnic?

Vítáme vás u dalšího vzrušujícího článku plného výkonu, rychlosti a vášně. Dnes se podíváme na nejlepší sportovní vozy roku 2021 a zjistíme, který z nich si zaslouží titul krále silnic. Připoutejte se, protože je to jízda plná adrenalinu!

V prvním roce – Porsche 911 GT3

Začneme se samým legendárním vozem – Porsche 911 GT3. Tento automobil je absolutním módním průkopníkem a stále zanechává svět bez dechu. S neuvěřitelnými 502 koni a maximální rychlostí 320 km/h se jedná o okamžitý zázrak inženýrství.

Zrychlení jako žádné jiné – McLaren 720S

Pokud hledáte rychlost, nemůžete minout McLaren 720S. S doby zrychlení na 100 km/h za pouhých 2,9 sekundy se jedná o skutečný div. Společně s jeho špičkovou rychlostí 341 km/h je McLaren 720S opravdovým snem každého rychlostního nadšence.

Brutální výkon – Ferrari 488 Pista

Kdo by zapomněl na toho legendárního žlutého koně? Ferrari 488 Pista je synem Formule 1 a silnic, a jeho výkon odpovídá tomu, jak silnou DNA zdědil. S turbodmychadlem twin-turbo V8, 711 koni a maximální rychlostí přes 340 km/h je tento stroj opravdovým šampionem ve výkonu.

Pro všechny terény – Lamborghini Urus

Ať už se plavíte po městských ulicích, nebo sjíždíte horské dráhy, Lamborghini Urus je tím pravým automobilem pro vás. S V8 motorem s výkonem 641 koní a neuvěřitelnou rychlostí 305 km/h zvládá tento supersportovní terénní vůz všechny výzvy.

Exkluzivita na čtyřech kolech – Bugatti Chiron

Pro ty, kdo hledají unikátnost, je zde Bugatti Chiron. S nejvyšší rychlostí 420 km/h je to jeden z nejrychlejších automobilů na světě. Chiron je dokonalým spojením luxusu, elegance a extrémního výkonu, což z něj dělá opravdu neobyčejný zážitek.

Moderní technika – Audi R8

Audi R8 je symbolem preciznosti a inovací. S V10 motorem a 612 koni může dosáhnout rychlosti až 330 km/h. S jeho bezchybným designem, výkonem a technologiemi se Audi R8 vyšvihuje na nejvyšší příčky.

Jízda s větrem ve vlasech – Mercedes-AMG GT Roadster

Pro ty, kteří chtějí zažít svobodu s větrem ve vlasech, je tu Mercedes-AMG GT Roadster. S jeho 557 koňmi a maximální rychlostí 317 km/h je tento kabriolet připravený dostat vás na cestě do nekonečna.

Auta z budoucnosti – Rimac C_Two

Rimac C_Two je elektrickým supersportem, který pochází přímo z budoucnosti. S neobvyklými 1 888 koňskými silami je tím nejvýkonnějším vozem na našem seznamu. S rychlostí 412 km/h je to vrchol technologické špičky v podání elektrického vykonu.

Královský boj silnic – Aston Martin DBS Superleggera

Závěrem si představíme krále silnic – Aston Martin DBS Superleggera. S V12 motorem se 715 koňmi a maximální rychlostí 339 km/h je tento britský superstar báječné auto pro milovníky klasického stylu a brutálního výkonu.

Foto: Sportovní auta na startovní čáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient