26. 5. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Dejte vaše staré auto do výkupu a pořiďte nové

Vaše rodina se rozšířila a vy potřebujete spíše rodinný vůz s větším úložným prostorem, přičemž tyto parametry vaše nynější auto nesplňuje? Proto již nějakou dobu uvažujete o koupi nového automobilu, neboť vám nepostačuje vaše dosavadní auto? Ale co udělat s vašim „starým“ miláčkem, který stále spolehlivě jezdí? Máte v podstatě tři možnosti. Buď si jej necháte a budete moci využívat dvě auta, což se někdy může hodit. Ale pokud potřebujete peníze, automobil můžete prodat nebo dát na výkup aut.

Při výkupu aut jde také o prodej auta, ale nemusíte čekat, až se ozve nějaký zájemce o vaše vozidla, ale získáte hotové peníze hned nebo za něj můžete nakoupit vozidlo nové. Možnost výkupu auta za hotové je výhodné, protože si ušetříte spoustu starostí a času.

Doporučit vám můžeme vykup-auta.cz. Jestliže bydlíte na Ostravsku, můžete využít výkup aut Ostrava, Karviná, Orlová, Havířov, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Petřvald a také v případě, že jste z blízkého okolí. Výkup vozů je aktuální pro Moravskoslezský kraj. Zde vám nabízí slušné a seriozní jednání. S výkupem mají dlouholeté zkušenosti a jelikož umí hospodařit, poskytnou vám za váš automobil více peněz, než autobazary. V podstatě se jedná o rychlé řešení mezi autobazarem a soukromým prodejcem. Vykupují auta od částek 10.000 až do 100.000 Kč, ale dle stavu vozidla je možné se domluvit i na vyšší částce. Můžete se zde obrátit s jakýkoli vozem, neboť vykupují osobní a užitková auta všech značek i LPG. Podmínkou je rok výroby vozidla od roku 1990. Můžete využít služeb této společnosti i v případě, že máte lehce havarované vozidlo nebo motocykl.

Na internetových stránkách vykup-auta.cz můžete velice jednoduše vyplnit formulář k výkupu auta s tím, že se vám do 24 hodin ozvou. Nebo můžete rovnou zavolat a domluvit se na prohlídce automobilu telefonicky. Před výkupem auta je totiž potřeba provést prohlídku vozu. To bude trvat přibližně 30 minut. Poté podepíšete smlouvu, klidně i vaši a dostanete peníze na ruku. Nemusíte se poté starat o odhlášení vozidla na dopravním inspektorátu, to za váš společnost udělá. Rovněž za vás zruší zákonem povinné pojištění. Společnost pak už nikdy auto nereklamuje!

Zde se vám tato nabídka férová? Tak na co ještě čekáte!?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient