3. 3. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Ford Focus RS vs Renault Megane RS

Který asi z těchto dvou unikátních vozů je na silnici hbitější a má lepší jízdní vlastnosti? Právě Ford Focus RS a Renault megane RC se standardně řadí k výtečným automobilů, které nikdy nezklamou. Ale který z nich je lepší nelze jednoznačně říci, neboť každé auto má své přednosti i nevýhody. Jsou nabízeny v nejpraštěnějších barevných provedeních.

Například u modelu Ford Focus RS bylo předpokládáno, že bude disponovat výkonem přes tři sta koní. Dále zde nebude chybět ani revoluční systém, který zamezuje k tahání volantu v zatáčkách. Samozřejmostí je i velký výkon předokolky. Měl dostat i víceprvkovou zadní nápravu, přeplňovaný 2,5litrový pětiválec a navržené sedadla v sexy křivkách. Karosérie tohoto vozu budu vybavena nejrozmanitější detaily v podobě výdechů, vzduchových vstupů a velkého křídla, jenž tyto prvky fantasticky oživí model tohoto auta, ale dodají mu na elegantnosti a osobitému šmrncu. Velmi oblíbený jej také model Ford Mondeo, který získává na oblíbenosti.

Následně přišel Renault s tím, že jejich vůz budu mít dvoulitrový čtyřválec o výkonu dvě stě padesát koní.

Ovšem jízda v těchto automobilech je dostatečné rozdílná. Například Renault Megane RS se pohybuje na silnici klidně a nezáludně. Zato Ford Focus RS je hektičtější při jízdě a má o něco větším zavazadlový prostor.

Ford Focus RS vs Renault Megane RS jsou velcí rivalové. Jak dopadlo jejich porovnání?  Přímé srovnání provedl www.auto-mag.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient