26. 5. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Nejlepší automobily, které jste dosud neviděli!

1. Peugeot E-Legend

Jedním z nejvíce futuristických konceptů, který jsem kdy viděl, je určitě Peugeot E-Legend. Tento elektrický krasavec se inspiruje legendárním modelem Peugeot 504 Coupe a kombinuje retro design s moderními technologiemi.

2. Aston Martin Valkyrie

Pokud chcete pocit, že sedíte ve skutečném závodním monopostu, pak Aston Martin Valkyrie je pro vás to pravé. Tento hypercar nabízí neuvěřitelný výkon a aerodynamiku, která vám doslova vyrazí dech.

3. Rimac C_Two

Chorvatská automobilka Rimac se posunula ještě dál s modelem C_Two. Tento elektrický hypercar nabízí neuvěřitelný výkon a rychlost, kterou byste nečekali od auta poháněného pouze elektřinou.

4. SSC Tuatara

SSC Tuatara je nová hvězda mezi supercars a s dobrým důvodem. S výkonem přes 1 700 koňských sil a maximální rychlostí přes 440 km/h je tento automobil připraven zdolat všechny své konkurenty.

5. Aspark Owl

Japonci jsou známí svou precizností a to platí i pro automobil Aspark Owl. Tento elektrický hypercar dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za méně než dvě sekundy a nabízí neuvěřitelnou jízdní dynamiku.

6. Koenigsegg Gemera

Pokud vám nestačí „obyčejné” supercars a potřebujete něco víc, pak je tu pro vás Koenigsegg Gemera. Tento hybridní hypercar nabízí luxusní interiér, čtyři sedadla a celkový výkon přes 1 700 koňských sil.

7. McLaren Speedtail

Jedním z nejvíce exkluzivních automobilů na trhu je bezesporu McLaren Speedtail. S aerodynamickým designem a výkonem přes 1 000 koňských sil tento hypercar vypadá a jezdí jako z jiného světa.

Futuristické

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient