25. 7. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Top 10 nejextravagantnějších a nejdražších automobilů na světě

Sekce 1: Nebezpečně rychlá exkluzivita

Automobilový svět je plný okázalosti a extravagantních vozů, které si může dovolit jen pár šťastlivců. Ať už jste fanouškem rychlosti, luxusu nebo jednoduše vychytávek, tato kolekce vozů vás rozčílí a zároveň ohromí. Přicházíme s žebříčkem top 10 nejextravagantnějších a nejdražších automobilů na světě!

Sekce 2: Překonání hranic

První naším dvoukolkovým průvodcem je fenomenální Bugatti Veyron Super Sport. S hodnotou přesahující 2,4 milionu dolarů se jedná o nejdražší a zároveň nejrychlejší sériově vyráběný automobil na světě. Díky svému motoru s výkonem 1200 koní dokáže rozvinout rychlost až 431 km/h! Přehlušit VIP stranu stolního talíře za necelé tři sekundy je tak maličkostí.

Sekce 3: Vražedně elegantní způsob

Pokud si chcete vytvořit smrtící přítomnost a zároveň si dopřát luxus, Bentley Mulsanne EWB je tou správnou volbou pro vás. Tento elegantní vozidl s cenou 335 600 dolarů si svou třída ve světě luxusu rozhodně drží. Jeho interiér vás pohltí luxusem a pohodlím, které připravuje cestujícím neuvěřitelně nebezpečně pohodlnou jízdu.

Sekce 4: Technologicky sbalený dar

Pokračujeme vozem, který byl označován jako 30 let před svou dobou. Lamborghini Sian Roadster se může pyšnit netradiční hybridní technologií, která je napájena tučnými 785 koněmi. Cena tohoto stroje dosahuje 3,7 milionu dolarů, což mnohým zamotá hlavu.

Sekce 5: Když vám nestačí materiál

Aston Martin One-77 je automobil, který se může pochlubit carbonovou karoserií a výkonem 750 koní, což ho řadí mezi nejvýkonnější vozy na světě. S cenou 1,85 milionu dolarů je tento krasavec tou správnou volbou pro náročné zákazníky, kteří oceňují stroje díky jejich lehkosti a výkonu.

Sekce 6: Dva jet motory ve vozidle? Proč ne!

Víte, jakou pověst mají jet motory? No, odestraňují hranici světa rychlosti. A třeba takový Bloodhound Rocket Car si vystačí s “pouze” jedním trombónem z jet motorů. S cenou 3,2 milionu dolarů vám tento stroj poskytne bezkonkurenční rychlost a pocit, že jste vystřelili na Měsíc a zpátky.

Sekce 7: Smrtící otisk gumiček

Představujeme zbrusu novou Pagani Huayru R! Tento automobil na jednom setkání spojuje to nejlepší z obou světů – cílenou rychlostní komponentu a luxusní vybavení. Jeho motor o výkonu 850 koní je schopný posunout tento stroj na hranici 386 km/h. Cena? V přepočtu asi za 5 milionů dolarů.

Světlo! (Fotografie luxusního sportovního auta)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient