25. 7. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

TOPGEAR: Nejlepší auta roku 2022, na která se můžete těšit!

1. Land Rover Defender


Klasika mezi terénními vozidly, která vás dostane kamkoliv a přitom vám poskytne pohodlí a luxus. Ideální volba pro náročné terény a odlehlá místa.

2. Volkswagen California


Pokud chcete mít domov na kolech, je toto pravděpodobně nejlepší volba. Volkswagen California nabízí veškeré pohodlí a prostor pro vaši road trip dobrodružství.

3. Mazda MX-5


Pro milovníky jízdy na otevřené silnici není lepší volba než tento ikonický roadster. S pohonem zadních kol nabídne skvělou dynamiku a zábavu za volantem.

4. Porsche 911


Pro ty, kteří si chtějí užít luxusní road trip a zároveň si užít rychlost a výkon, není lepší volba než Porsche 911. Design, výkon a komfort v jednom balení.

5. Jeep Wrangler


Další skvělá volba pro dobrodružné duše, kteří chtějí vyrazit mimo silnice a objevovat neprobádané kouty. S Jeep Wranglerem se dostanete kdekoliv.

6. Subaru Outback


Pokud plánujete road trip do horských oblastí či lesů, Subaru Outback je skvělá volba pro vás. Spolehlivý, prostorný a připravený na výzvy terénu.

7. BMW X5


Luxusní SUV s výkonným motorem a skvělým řízením. BMW X5 kombinuje eleganci, sílu a komfort, což ho činí skvělou volbou pro dlouhé cesty.

8. Ford Mustang


Pro ty, kteří chtějí cítit sílu pod kapotou a pohodlí Mustangu za volantem, je Ford Mustang ikonickou volbou pro letní road trip plný dobrodružství.

9. Airstream Interstate


Pokud preferujete cestování s karavanem, Airstream Interstate je luxusní volbou pro váš road trip. Elegantní design, komfort a volnost pohybu.

10. Tesla Model Y


Pro ty, kteří chtějí spojit moderní technologie s ekologickým přístupem, je Tesla Model Y skvělou volbou pro letní road trip. Bez emisí, s velkým dojezdem a moderním designem.

Fotografie
Luxusní roadster Mazda MX-5 ve srpnovém slunci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient