18. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

TOPGEAR: Nejlepší superauta roku 2022

Nová éra všech rychlostních rekordů

Jak se blíží rok 2022, přichází s ním i nová éra superautomobilů. Dnes se podíváme na ty, které budou rozhodovat o všech rychlostních rekordů na silnici. Začneme úplně novou líbivou bestií z Itálie, Maserati MC20. Tento stroj s elegantním designem a výkonem 630 koní posune vaše srdce na maximum! Dalším náročným konkurentem bude rychlý Porsche 911 GT3 s výkonem 502 koní. A co nový Lamborghini Huracan STO se svým širokým zadkem a aerodynamikou jako z jiného světa? Jedno je jisté, rok 2022 bude patřit novým supersportům, ale který se stane nejlepším ze všech? Přečtěte si dál a dozvíte se víc!

Nezapomenutelné zážitky na okruzích

Jaký by to byl článek o superautích, kdybychom neuvedli jejich schopnosti na okruzích? Připravte se na vzrušující změny příštího roku. Aston Martin Valkyrie AMR Pro, pouze pro závodní tratě a pozdě večer také Aston Martin Valhalla s hybridním motorem, který bude připravený na nejtvrdší vyjeté okruhy. Abychom nezapomněli na elektrické superautomobily, nabídneme vám Porsche Taycan Turbo S, který zrychlí na 100 km/h za necelé 2,5 sekundy. Nápor nových technologií na superautomobily bude v roce 2022 ohromující a chytřejší než kdy jindy.

Avantgardní design demiurgů

Nebudeme se zaměřovat jen na rychlost, ale také na design. Vybrali jsme pro vás ty, které budou odrážet nejrychlejší superauta ve stylu roku 2022. První z těchto očkovaček je nový Ferrari Purosangue. Tento SUV s kvapkovitými tvary a svěžím vzduchem, který projde pod zadním křídlem, zaručuje ohromující dojmy. A nebo si vyzkoušejte nový Bentley Continental GT, jehož elegantní vzhled doslova rozlije vodu v očích. Je to bestie s nádhernými křivkami a tenkými světlomety. Jak vidíte, v roce 2022 nadchne výjimečný design převládající na silnicích a ozdobí garáže motoristů z celého světa.

Inovace v technologiích

Superautomobily roku 2022 neprodávají pouze sny, ale také se svoji špičkovou technologií nabízejí mnoho užitečných funkcí. Nejprve se podívejme na Lamborghini Aventador LP 780-4 Ultimae, který je prvním výkonným vozem s hybridním pohonem této značky. S 774 koňmi to bude vhodné vozidlo pro přítomnost na silnicích budoucnosti. Pokud vás zajímá spíše elektromobilita, Jaguar I-PACE zaujme moderním interiérem a výkonem bezemisního pohonu. Abychom vás překvapili, nenechali jsme si ujít ani nový Korejský model od Genesisu, kterým je Genesis X Electric Coupe. Tento sexy elektromobil dosahuje výkonu 350 kW a dojezdu přes 500 km. Pokud chcete co nejmodernější fámy na své cestě, rok 2022 bude hodně vzrušující!

superauto-rok2022.jpg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient