18. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

TOPGEAR zákulisí: Neuvěřitelné příhody automobilových magazínů

Úžasný zážitek s autem

1. Výprask od Mathe Hammonda

Každý, kdo pracoval v automobilovém průmyslu, ví, že Mathe Hammond je svérázný jedinec. Jednou ho kolega podrazil při natáčení, a tak vzal spravedlnost do vlastních rukou. Kilo šlehačky v obličeji a výprask před celou crew! To bylo opravdu nezapomenutelným zážitkem.

2. Zápsaný zadek Jeremyho Clarksona

Když Jeremy Clarkson říká, že má naprosto dokonalý zadek, je tomu lepší věřit. Při testování nejnovějšího sportovního vozu totiž nechal jednoho technika nahrávat své skvělé řízení z kokpitu. S jeho pomocí vytvořil unikátní záznam, který získal statut uměleckého díla.

3. Závody s celebritami na německém dálnici

Také jsme to zkoušeli: závodit s celebritami na německé dálnici za volantem luxusních modelů. Zkušený pilot Richard Hammond předvedl extrémní manévrování mezi auty a dokonce se střetl s panem Beanem. Ten pak odmítl zaplatit za poškozené auto, a tak musela zasáhnout policie.

4. Rallye šílenství ve Švédsku

Vydat se na rallye ve Švédsku bylo jako vstoupit do jiné dimenze. Rychlost, ledové trati a adrenalinový zážitek, který si nikdy neodpustíme. Za volantem jsme se cítili jako skuteční závodníci a museli se potýkat se sněhovými bouřemi, aby naše reportáže byly co nejepičtější.

5. Clarksonova nehoda v bavorském pivním lázní

Když Jeremy Clarkson objevil bavorské pivní lázně, rozhodl se vyzkoušet jízdu autem uvnitř. Bohužel ho slepá zatáčka překvapila a narazil do pivního sudu, který se roztrhl. Ale nechal si to projít s úsměvem a tvrdil, že jízdu každým rohem polepšil.

6. Setkání se záhadným Alfredem

Jednou jsme při natáčení narazili na záhadného muže v černém obleku, který byl oblečen po vrch alespoň na dvacet stupňů. Vypadalo to, jako by cestovat časem. Nakonec se ukázalo, že se jedná o tajného agenta, který nám nabídl jízdu v nejmodernějším autě. Ten den byl pro nás skutečně neuvěřitelný.

7. Napadení gorily na safari

Kdo by řekl, že bychom mohli být napadeni gorilou na autechafari? Přesně tak to ale dopadlo, když jsme se ocitli na špatném místě ve špatném čase. Naštěstí se nám podařilo včas uniknout, ale tohle opravdu nezažije každý řidič.

Foto: Náš nový miláček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient