18. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

TOPGEAR zákulisí: Neuvěřitelné příhody automobilových magazínů

Část 1: Nezaměnitelný Bugatti Veyron

Chceš si připravit konzervy na cestu do práce? Zapomeň na to! S neuvěřitelnou rychlostí 253 mph tato královna silnic, Bugatti Veyron, posune tvůj adrenalin na novou úroveň. S luxusním interiérem a výkonem 1 001 koní je to jedno z nejextrémnějších aut, které si můžeš koupit. Ale připrav se na to, že pryskyřičný deštík do ranního obličeje bude malicherností.

Část 2: Ferrari LaFerrari – Italská krása na plné obrátky

Pokud mé kamarádky byly auta, jedna by se jmenuovala Ferrari LaFerrari. A to je přesně to, co je tato italská kráska – největší sen každého autonadšence. S hybridním pohonem a koňskou silou 949 bhp toto superauto urychluje od 0 do 60 mph za pouhých 2,4 sekundy. Vypadá to jako láhev vína, chutná to jako láhev dobrého vína, ale řídit to je jako skočit do tartanového bazénu s osmioutovou žraločí rodinou.

Část 3: Lamborghini Aventador – Zvuk válce si nenechat ujít

Zvuk najednou se rozbouří! Lamborghini Aventador se přiblíží a tvé srdce začne vibrovat v souladu s jeho řevem. S 6,5litrovým motorem V12 vyrábějícím 700 koní se toto superauto může pochlubit rychlostí až 217 mph. Když se rozjede, začínáš mít pocit, že jsi právě vstoupil do formule 1. Udržet toto monstrum na řídícím kole je jako pověsit se na dráhu v Divokém západě – adrenalinová zábava za každého počasí.

Část 4: Koenigsegg Agera RS – Král rychlosti

Vstoupíš na palubu svého Koenigseggu Agera RS, zavřeš dveře a najednou se stane něco neuvěřitelného – dopravní značky se stávají jen nečitelnými skvrnami. S neuvěřitelným maximálním tempem 278 mph je toto supersportovní auto jedním z nejextrémnějších strojů na světě. Když toto monstrum rozpálíš na plný výkon, okamžitě jsi vězněn rychlostí, která má pocit, že pár vteřin je deset minut.

Část 5: McLaren P1 – Superauto pro všechny příležitosti

McLaren P1 je auto, které vytvořili bohové rychlosti, ale s jasným zaměřením na všední život. S hybridním pohonem, výkonem 903 koní a dokázal 524 lb-ft krouticího momentu, je to zatraceně rychlé, ale stále použitelné. Auto s elegantním designem, které nabízí neskutečný výkon, když se tak rozhodneš. Jako když tě telekineze zavolá na nezkrotnou chvatnou jízdu.

Část 6: Porsche 911 GT2 RS – Stvoření z reforem

Originálně začal jako něco docela obyčejného, ale v průběhu let se Porsche 911 GT2 RS proměnilo v brutální zvíře. S výkonem 690 koní a 0 na 60 mph za 2,7 sekundy, je toto auto šampionem v silničním závodění. Když stoupneš na plyn, cítíš se jako Superman na steroidu s turbo nabitém bicepsu.

Část 7: Toto jsme tady viděli – Tesla Roadster

Ve světě superaut jsou nováčci naději nadějemi. A tím je rozhodně Tesla Roadster. Je to elektromobil, který zároveň tvrdí, že dosáhne rychlosti 60 mph za 1,9 sekundy. Pokud se toto auto dostane k sériové výrobě a potvrzení těchto nároků bude pravda, čeká nás nová generace šílené rychlosti, kterou bychom dosud neviděli.

Adrenaline

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient