26. 5. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Toto je ten nejlepší automobilový článek, který jste kdy četli!

1. Bugatti Veyron a závod s letadlem


Kdo by to řekl, že automobil se zvládne utkat s letadlem? V pořadu TOPGEAR se to stalo skutečností, kdy legendární Bugatti Veyron soutěžil s letadlem ve sprintu na letištní dráze. Samozřejmě, že výhra automobilu byla jasná, ale sledovat tuto bitvu bylo naprosto epické.

2. Kúra Jeremyho Clarksona


Každý fanoušek TOPGEARu si jistě pamatuje na okamžik, kdy Jeremy Clarkson proměnil kúru v improvizovaný automobil. Byla to geniální bláznivost, která diváky pobavila a zároveň ukázala Clarksonovu nespoutanou vášeň pro automobily.

3. Richard Hammond a jeho pekařský vůz


Kdo by si pomyslel, že by známý moderátor Richard Hammond mohl proměnit obyčejný pekařský vůz v závodní auto? V pořadu se to stalo realitou a diváci neuvěřitelně fandili, jak Hammond s nasazením bojoval o každý centimetr na závodní dráze.

4. James May a jeho motorováho homebrewing


James May je známý svou láskou k technickým výzvám a jeho projekt s výrobou motorováho homebrewingu byl právě jedním z nich. Jak May s ubíral k dokončení svého vlastního motorového piva, diváci neustále žasnuli nad jeho kreativitou a odhodláním.

5. Závod s nakupující obsluhou


Možná jste slyšeli o závodech aut s profesionálními jezdci, ale co když by se závodil s nakupující obsluhou z supermarketu? Ve světě TOPGEARu to byla realita a sledovat, jak se automobily s obrovským zbožím na střeše snaží dojet do cíle, bylo prostě nezapomenutelné.

6. Hammond a May v královském závodu


Když se Richard Hammond a James May rozhodli zkusit závodit v štýlových vozidlech z dob královských korunovací, diváci věděli, že se bude dít něco neuvěřitelného. Oba moderátoři se převtělili do postav elegantních šlechticů a závod byl tak dramatický, že by si za něj zasloužili Oscara.

7. Clarksonova vrtulníková dobrodružství


Jeremy Clarkson nikdy nemá strach experimentovat, a tak není divu, že se rozhodl prozkoumat svět vrtulníkem ve stylu TOPGEARu. Jeho dobrodružství nad obrovskými útesy a krásnou krajinou byla ukázkou smělosti a nebojácnosti, kterou diváci obdivovali.

bláznivosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient