1. 3. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Toto jsou 4 nejneobvyklejší designy aut, které jste nikdy neviděli!

Sekce 1: Dravý král všech aut – Velocipedum Rex

Začněme hned tím neuvěřitelným vozidlem, které vzbudí pozornost úplně každého na silnici – Velocipedum Rex! Tento exkluzivní automobil je inspirován tyrannosaurem rexem, a to je na něm znát již na první pohled. S ostrými zuby, proměnlivým zbarvením karoserie a realistickými zvuky trhajícími vzduch, Velocipedum Rex není jen automobil, je to pohyblivý umělecký kousek! Jen se nezapomeňte ujistit, že máte dostatečně silné žaludky, protože tento autíčko vzbudí strach i u nejodvážnějších.

Sekce 2: Kříženec všech kříženců – Amphibieluxe

Amphibieluxe je to, o čem každý přemýšlí, ale nikdo se neodhodlal vyrobit. Tento kříženec mezi luxusním automobilem a amfibií doslova vstupuje na novou úroveň mobility. S elegantními liniemi a úžasným výkonem se Amphibieluxe nebojí vyrazit jak na souš, tak do vody. Můžete si tak užít jízdu na městských silnicích a zároveň se vydat na dobrodružný vodní výlet. Pokud chcete být opravdovým králem na ulici i vlnách, tohle je auto pro vás!

Sekce 3: Nejlepší z budoucnosti – Photon X

Photon X je snem každého technologického nadšence. Letecky vyhlížející sportovní automobil s antigravitačním pohonem, který dokáže dosáhnout rychlosti světla, je přesně tím, co potřebujete pro svůj nekonečný adrenalinový zážitek. Navíc, díky svým solárním panely doplníte energii téměř kdekoli na světě. S Photonem X se blížíme ke hvězdám a zároveň šetříme planetu – prostě nejlepší kombinace naší snové budoucnosti.

Sekce 4: Zoufalý pokus o design – Sphero Fantasio

Všichni občas uděláme chybu, a to se stalo také některým designérům aut. Sphero Fantasio je přesně tím příkladem. S podobností s lodním šroubem a zároveň kouleí navíc, tohle auto vypadá jako nepovedený pokus o sci-fi design. Ačkoli jeho tvůrci možná mysleli, že vytvořili nejzajímavější výkonové auto současnosti, ve skutečnosti se jedná o zoufalý pokus, který lze vidět pouze v automobilovém salonu Fantasia.

Tvrďák.jpg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient