28. 5. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

10 exotických aut, která vás dostanou na kolena

DIVOKÝ SVĚT EXOTICKÝCH AUT

Za volantem běžného auta se pořád kocháte? Slečny se z průchozího auta odvracejí a pánové závidí každou vaši zatáčku? No tak to stejnak nekoukáte! Představte si, že byste užívali jízdu v opravdu exotickém autě. To se nedá popsat, to se musí zažít. My jsme se pro vás vydali na lovu a sestavili seznam 10 aut, která vás dostanou na kolena.

Lambo Aventador

Celosvětově uznávaný symbol luxusu a rychlosti. Lambo Aventador je jako zařízení z budoucnosti, které se ocitlo v současnosti. 6.5litrový V12 motor s výkonem 770 koňských sil je to pravé minimum, co vás v případě tohoto auta čeká.

Rolls-Royce Cullinan

Jestliže máte rádi luxus na maximum, pak je tento kolos přesně pro vás. Nejdražší SUV na světě nabízí interiér vyrobený ze samého luxusu. Od kožených sedadel, přes Swarovski krystaly až po chladící a ohřívací box na šampaňské. Už si ho představujete?

Bugatti Veyron

Nádherná bestie s výkonem přes 1000 koní je snem mnoha mužů. Zrychlení na stovku za pouhých 2.5 sekundy vás dostane do sedačky tak, že téměř ztratíte dech. Bohužel, tento exot se na silnicích moc nevyskytuje, takže pohled na něj bude jen pro ty nejšťastnější.

Porsche 911 GT3 RS

Pro ty, co milují rychlou jízdu je tu Porsche 911 GT3 RS. Výkon 500 koní je nutný, abyste udrželi krk v přímce a drželi se na silnici. Tohle auto je opravdu zážitek pro adrenalínové nadšence.

Ferrari LaFerrari

Jeden z klenotů italského automobilismu. Ferrari LaFerrari je zkrátka sen každého chlapečka. Nejen elegantní design, ale i výkon 950 koní. Kombinace elektromotoru a výkonného benzínového motoru vás přesně ukáže, co znamená pojem “exotické auto”.

McLaren P1

Z nuly na stovku za méně než 3 sekundy. Tohle je exotické auto, na které jen tak nezapomenete. S výkonem 903 koní v kombinaci s bezkonkurenčním designem se McLaren P1 jednoduše musí dostat na náš seznam.

Audi R8

Zajímá vás, co stojí mezi sebou Audi a Lamborghini? No přece Audi R8. Toto auto kombinuje luxus a schopnost dosáhnout vysokých rychlostí. Chcete se cítit jako Tony Stark? Kupte si Audi R8!

Pagani Huayra

Italský automobilový klenot, který se rozhodně nebojí předvádět. S výkonem 700 koní a maximální rychlostí přes 370 km/h vás Huayra doslova strhne do jiného světa. Navíc, můžete se těšit na speciální designové prvky, které jsou typické pro vozy z dílny Paganu.

Jaguar F-Type

Jeden z nejméně extremistických aut na našem seznamu, ale určitě si zaslouží pozornost. Jaguar F-Type kombinuje stylový design s výkonem a to vše za relativně rozumnou cenu. Pokud nemáte na Lambo Aventador, mohli byste zkusit tohle.

Tesla Roadster

Ne, to není omyl. Mezi těmi výkonovými bestiemi se nám zablýskl Tesla Roadster. Nejrychlejší elektrické auto na světě dokáže zrychlit na stovku během 2 sekund a jeho dosah je přes 1000 km. Tesla nám jasně ukázala, že budoucnost automobilu je v elektromobilech.

exotic-cars.jpg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient