25. 7. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Za volantem BMW M5: Největší prohřešky na silnici, které se dějí

1. Ztráta schopnosti mluvit

Kdo by neměl chuť zavolat svému bývalému šéfovi, když máte tolik koní pod kapotou? V BMW M5 o vás způsob, jakým se měří akcelerace, změní pohled na svět. Vaše volání se však mohou změnit ze zdvořilého pozdravu v nezřetelnou šumivou paniku. Tak to berme sportovně, přestěhujme vaši schopnost mluvit na právo sedadla spolujezdce.

2. Rychlostní delirium

BMW M5 zrychluje jako raketa a vaše smysly s ní. Jízda rychlostí nad povoleným limit byla vždy těžkopádná, ale teď se může stát, že nezakoušíte jen omezenou radost z plných koní pod kapotou. Po zrcadlovém pruzích si můžete všimnout nezvykle rozzlobeného policejního auta – asi tak jako projíždíte možná třikrát rychlostí, kterou mají povolenou ostatní.

3. Nechtěný stalkovací nástroj

Jedete s cestou na rozhlednu, abyste si užili pohled na krásnou krajinu. Ale po cestě zjišťujete, že se s vámi suverénně přesunula celá autokolona, protože BMW M5 je magnet na všechny, kteří si přejí tisíc otázek. Stalkování je vlastností, kterou by se měly brutálně vybavené vozy vyvarovat, ale BMW M5 si to nehraje pouze na nedotknutelného, ale také na poslední kus na parkovišti.

4. Zařízení pro vyprávění neuvěřitelných příběhů

Máte volnou řadu pro vyprávění historek o stíhání a policejních honičkách? No, když jedete v BMW M5, tyto příběhy se stanou skutečností. Můžete vyprávět o tom, jak jste unikli rychlostní kamery, jak jste šplhali po silnici s nejvyšším stupněm naklonění, nebo jak jste se objímali se zatáčkami bez ohledu na fyzikální zákony. Nezapomeňte ale, že zobrazení neodpovědných příběhů vnímá skupina diváků mladších 18 let jako návod na tyhle (ne)dobré zážitky.

5. Bezohlednost v parkování

Je pravdou, že BMW M5 pracuje s přesností chirurga a jeho směrování je takové úžasné, že vás přesně zavede do každého parkovacího prostoru. Ale jeho rozřazování je tak jednoduché, že se řidiči s nonšalancí parkují tak, že by vyprávěli o příběhu o tom, jak vám hodlají sundat zrcátko.

6. Nenadálé streetfighty

Není příliš obtížné přivést BMW M5 do rituálního souboje s jinými vozy na silnici. Je vítězstvím, když při každém zatahování pocítíte chvějící se volant v rukou nebo náraz na tělo. To je přesně ten pocit, kdy život na silnici zjistí, že jste přežili řízení v BMW M5 a oni ne.

7. Naprostá dominantní osobnost

Tato vojenská mašina dokáže vytvářet přítomnost, v níž bude ostatním řidičům prepisovat pravidla. Když se objeví za značným nákladním autem, to začne vyhledávat nouzová zákoutí, aby uvolnilo prostor na dálnici. Vy však postupně snižujete rychlost a čekáte, až se značné nákladní vozidlo přiblíží na bezpečnou předem stanovenou vzdálenost. A pak zazní hlasitý řev vašeho motoru a vypadá to, jako byste hledali na dlouhé cestě kamionový masturbátor na suchá silažní kukuřice.

Úzká silnice s M5

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient