18. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Top 10 nejdivnějších automobilů všech dob

Sekce 1: Výstřelky designu

Automobilní průmysl často odráží kreativitu a originalitu, ale někteří designéři občas přehánějí. Na seznamu nejdivnějších automobilů všech dob bezpochyby zasáhne jedna ikona – legendární Fiat Multipla. Naprosto přelomový design s dvěma “oceli dýkami” v přední části vozu okouzlil snad jen nejvěrnější fanoušky.

Sekce 2: Automobily z minulého století

Při pohledu na některé automobily, které se vynořily v minulém století, se automaticky rozjasní tvář každého milovníka exotických tvarů. Kdo by zapomněl na slavný Citroën DS, který svým avantgardním designem okamžitě oslovil veřejnost? Anebo třeba zvláštní trpaslík Peel P50, který sotva pojmul jednoho řidiče a jednoho pasažéra?

Sekce 3: Superautomobily na hraně

Absurdní rychlost a extrémní výkon nejsou jedinou kombinací, kterou auta mohou nabízet. Co takhle Stromobile? Jeho název sice zní slavně, ale jeho design je tak excentrický, že lze snadno pochybovat o výkonnosti.

Sekce 4: Extravagantní off-road

Máte rádi off-road cestování? Existuje jedno auto, které na první pohled zaujme neuvěřitelným designem a dojmem nepřemožitelnosti. Marauder, jihoafrické vozidlo postavené pro válečné účely, je jasnou volbou.

Sekce 5: Automobily z budoucnosti

Vedlejší produkty futuristické imaginace, které se objevují v akčních filmech, často znají svou cestu i do reálného světa. BMW GINA je jedno z nich. Tento koncept revolutionizuje tradiční pohled na tvar a materiály vozu.

Sekce 6: Perly od automobilek

Automobilky se často snaží překonat své konkurenty pomocí odvážného designu a nevšedních konceptů. Jedním z nich je Lamborghini Veneno. S excentrickým tvarem a ostrými hrany je tento vůz jedinečný.

Sekce 7: Oddechovky motorového světa

Automobilový průmysl občas překvapuje i vozidly, která nám způsobí úsměv na tváři. Americká klasika PT Cruiser způsobuje stále zvedavé pohledy na silnicích a kombinuje pohodlí s neotřelým designem.

Závěrečná fotografie: Nejdivnější automobily

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient