26. 5. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Recenze Seat Ibiza ST

Seat Ibiza ST se řadí ke krásným kombi autům a to díky unikátním tvarům a báječným liniím karosérie. Tento vůz se může pochlubit velice zajímavým designem, perfektním interiérem s dostatkem prostoru, v neposlední řadě i nízkou spotřebou.

Na první pohled zde nechybí moderní  přední světlomety s úžasnými diodovými světly, unikátními hliníková kola, mřížka v půvabném voštinovém tvaru, klasicky řešené okna, prodloužené zadní dveře, kliky z leštěného chrómu. Seat Ibiza ST vyniká zavazadlovým prostorem o objemu čtyři sta třicet litrů a dělenými sedadly. Pakliže sklopíte zadní sedadla, získáte skvělý prostor o objemu přes tisíc litrů. Bohužel v kufrovém prostoru nenajdete rovnou podlahu.

Interiéru vozu je krásně barevně sladěn do šedavého tónu. Je vybaven snadno sklápějícími sedačkami, originálním volantem, jednoduchou palubní deskou, pětirychlostní řídicí pákou, bezpečnostními pásy. Model můžete koupit také v autobazaru AAA Auto či jiném autobazaru, který působí v České republice.

Seat Ibiza ST spotřebuje na silnici mimo obce šest litrů na sto kilometrů, zatímco v městských ulicích je nutné počítat se zvýšením spotřeby cca o dva litry.

Ibiza ST přichází také na naše silnice. Mrkněte se na videotest redakce www.auto-mag.cz. Seat Ibiza ST přichází…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient