25. 7. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Jaký bude nový Mercedes-Benz S 600

Plánujete si do budoucna pořídit nový vůz? Nevíte pro který se rozhodnout? Třeba vás inspirujeme. Chtěli bychom vám něco říct o nové generaci Mercedes-Benz S 600, který se poprvé představí v autosalonu, který se bude konat v Detroitu. Vůz je dvanáctiválcový. Jak to bude vypadat pod kapotou?Zdá se, že Mercedes-Benz bude mít vidlicový dvanáctiválec biturbo a to s objemem 5980 cm3 , kdy je automatická převodovka 7G-Tronic Plus. U předešlé generace Mercedes se používala 5,5 litrová jednotka s výkonem 380 kW.

Motor u nového Mercedesu-Benz vás ohromí výkonem o velkosti 390 kW, s točivým momentem, který vrcholí nad hodnotou 830 N.m. U verze S65 AMG, jenž také používá šestilitrový dvanáctiválec, je to o 73 kW a o 170 N.m méně. S 63 AMG má osmiválec s výkonem 430 kW než výše zmiňované S 600, které je slabší. Rychlostí, jakou vůz dokáže udělat z nuly na sto je ohromující. S 600 zrychlí z nuly na sto kilometru za 4,6 vteřiny. Nejvyšší možná rychlost je však elektronicky omezena na běžných 250 km/h. Jak je to se spotřebou. Tento dvanáctilitrový vůz spotřebuje přibližně 11,3 l paliva na sto km. Vůz také vám nabídne kola s kvalitními pneumatikami, ať letní či zimni pneu.

Byly uveřejněny fotografie, z kterých je patrné, že se S 600 oproti dalším klasickým verzím třídy S bude lišit například dvojitými koncovkami výfuku. Budete si moci také zakoupit Mercedes-Benz S 600 v superprodlouženém provedení. Pokud však rychle potřebujete vůz, můžete navštívit některý z autobazarů, který vám nabídne velký výběr vozů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient