26. 5. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Komedie na čtyřech kolech: Nejvtipnější automobilové epizody všech dob

Sekce 1: Smích až za volantem

Když se řekne komedie, nejspíše první věc, která nás napadne, je film nebo třeba stand-up show. Ale co takhle komedie na čtyřech kolech? Ano, automobilový svět má svůj vlastní smíchový rejstřík a my vám představíme nejvtipnější automobilové epizody všech dob. Připravte se na série, které vás rozesmějí až za volantem!

Sekce 2: Top Gear útok naízko letících golfových míčků

Bývalí moderátoři slavného pořadu Top Gear se vždycky rádi zapojili do různých bláznivých výzev. Jedna z nich byla úžasně šílená jízda se speciálně upravenými auty na golfovém hřišti. Cílem bylo chytit míček a dovézt ho na vrchol hory. Kdo by si myslel, že automobily a golfový míček nemají nic společného? Zábava byla na spadnutí!

Sekce 3: Mr. Bean a jeho Mini Cooper

Komedie a automobily se dokonale prolínají také díky přítomnosti britského klauna, pana Beana. Jeho věčně znechucený pohled a neuvěřitelně trapné situace, do kterých se dostává s jeho žlutým Mini Cooperem, jsou prostě nezapomenutelné. Kvůli Beanovi jsme se my automobiloví nadšenci naučili, že žádná situace není tak zoufalá, že by ji náš věrný čtyřkolový kamarád nedokázal rozbouřit ještě víc!

Sekce 4: Černý humor na okruhu s auty Mercedes

Ve světě automobilového závodění se také najde spousta prostoru pro černý humor. A to zejména, když se potkají legendární Lewis Hamilton a John Bishop, známý stand-up komik. Jejich náhodné setkání na okruhu Silverstone vytvořilo explozi smíchu, když se Bishop pokusil zdolat rychlostní rekord na motorce, zatímco Hamilton se dotazoval na zábavné bláboly.

Sekce 5: Rychlý a zběsilý cestovní agent s Clintem Eastwoodem

Věříte tomu, že rychlost a automobily dokáží zničit i vaši dovolenou? To platí alespoň v případě komediálního filmu “Midnight in the Garden of Good and Evil”. Clint Eastwood se v něm objevuje jako neúspěšný cestovní agent, který musí za svou práci předjet přes celé Spojené státy za jedinou noc. Samozřejmě, za volantem se nedrží žádných pravidel silničního provozu a tím nám přináší spoustu smíchu!

Sekce 6: Boratova jízda s voděním “vzad”

Radost z jízdy a humorné situace spojené s automobily se dostávají na maximum i díky slavné postavě Borata. Jeho jízda s autem s volantem na opačné straně je jednou z nejslavnějších scén vůbec. Bez jakéhokoli pravidla se Sascha Baron Cohen vydal na cestu po amerických silnicích, kterou si rozhodně pamatuje každý, kdo se jí zúčastnil nebo ji zahlédl!

Sekce 7: Volant vs. kravata: Office Grand Prix

Seznam nejvtipnějších automobilových epizod by nebyl úplný bez pořadu Top Gear v jeho nejvtipnějších chvílích. Jedna z nich je Office Grand Prix, kde se moderátoři vydali na závodní okruh do kancelářských křesel. Sérii závodů zažehl legendární Jeremy Clarkson, který v tomto případě ukázal, že práce a zábava mohou jít ruku v ruce a rozhodně nemusí být nudné!

Foto: Smích na čtyřech kolech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient