22. 4. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Nové modely Škoda

Společnost škoda se svou letitou historií nabízí v současnosti nové modely vozů, které si své jméno získaly nejen u nás, ale také ve světě. Prohlédnout si je můžete v autosalonech a autobazarech, třeba v oblíbeném Autobazar CZ. Jsou to především Fabia, Octavia, Yeti, SuperB, Roomster, nebo menší Citigo, vhodné do města. Každý z těchto vozů přináší nějaké výhody a stojí za to ho koupit pro jeho specifické vlastnosti. Popišme si tedy stručně některé tyto plusy jednotlivých modelů.

Fabia

Nové modely s označením Fabia jsou u nás bezesporu nejoblíbenějšími auty současnosti, především pro skvělý poměr ceny a užitnosti. Je to rodinný automobil, který nabízí skvělou kombinaci vnitřního prostoru, obsažného kufru, výkonného motoru, a přitom skvělé ceny, která je v podstatě nesrovnatelná, pokud bychom srovnávali s podobnými vozy jiných výrobců.

Octavia

Škoda Octavia je prostorným vozem s velkými výkony, u nichž nesmí chybět velice objemný zavazadlový prostor. Auto je dobré na delší cesty, takže pokud často vyrážíte do zahraničí, bude dokonalou volbou. Octavia je také autem podnikatelů.

Roomster

Rodinný a firemní vůz, jehož hlavní předností je objemný kufr, nebo například systémy start stop a pneumatiky s nízkým valivým odporem.

Citigo

Menší model vhodný především do městského provozu. Díky velmi nízké spotřebě se nemusíte obávat velkých nákladů i v nepříjemném a často divokém provozu ve větších městech. Pro dámy dokonalé auto pro nakupování a snadné parkování.

Nový Rapid

Jistě si vzpomenete na stylový a sportovně laděný vůz Rapid z dob dřívějších. Také současný Rapid je designově velice povedeným autem nejen pro milovníky nostalgie. Jeho využitelnost na silnici je skvělá.

GreenLine

Některé vozy Škoda se pyšní také označením GreenLine, které značí ekologický provoz. Šetrnost k životnímu prostředí je dnes stále více v popředí a také tato automobilka nezůstává v ničem pozadu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient