26. 5. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Která auta jsou nejlepší pro jízdu po zaručeně nejhorších silnicích světa?

1. Zemětřesný Hummer

Když se rozhodnete projet se po rozbitých silnicích, musíte mít auto, které je tak odolné, jako Bruce Willis ve filmu Armageddon. A žádný jiný automobil neodráží tuto nekompromisnost více než Hummer H1. S potřebnou odolností a skvělým výkonem, Hummer vás dostane na cíl i přes nejhorší podmínky. Navíc, když projíždíte městem, budete se cítit jako skutečný hrdina.

2. Sniper Land Rover

Pokud víte, že vás na cestě čeká spousta těžko předvídatelných překážek, měli byste si pořídit auto, které je schopné přizpůsobit se rychleji než myšlenka šíleného výrobce plastových kelímků. Sniper Land Rover Discovery je přesně ten specialista na terén, který potřebujete. S jeho inteligentním systémem pohonu všech kol a skvělými terénními schopnostmi vás nic nepřekvapí.

3. Plovoucí Jeep

Možná se ptáte, co byste měli použít, když se ocitnete na silnici proměněné v jezdeckou dráhu. Odpověď je jednoduchá – plovoucí Jeep. Tento úžasný vynález dokáže nejen projíždět hlubokými městskými loužemi, než se stačíte třikrát zatřepat, ale můžete si s ním dokonce spořádat i slušné hovězí na fenomenálním podmořském pikniku.

4. Monster Truck

Když už mluvíme o hrůzných silnicích, nemůžeme zapomenout na nezbytný Monster Truck. Tento kolos je schopen spoutat i nejvíce dravá monstra, která se rozhodla skrýt se v propasti po cestě. S masivními pneumatikami a monstrózním odpružením nic nemá šanci zastavit vás před dosažením vašeho cíle.

5. Okřídlený Ferrari

Nevěříte, že luxusní supersportovní auto může být přizpůsobeno pro jízdu po hrozných silnicích? Pomyšlení na to, že by na vaší cestě byl Ferrari, je snad až nepředstavitelné. Ale pokud se podíváte pod křídla této značky, naleznete Ferrari GTC4Lusso, které je tak elegantní jako James Bond v obleku od Armaniho, přestože je připraveno vyrazit na dobrodružství na nejhorších cestách světa.

6. Odolný Wrangler

Když zanecháte civilizaci a rozhodnete se vydat do divočiny, budete potřebovat zvláštního společníka. Jeep Wrangler je přesně tím, kterého hledáte. S jeho robustní konstrukcí a legendárními terénními schopnostmi si poradí s jakýmkoli strmým kopcem nebo hlubokým bažinou, které se vydáte na cestu setkáte.

7. Atomový Tank

Vydejte se na plánované dovolené do Zóny 51? Nebo jste snad vyhrabali poklad pod pyramidou v Egyptě? V takovém případě je zřejmé, že potřebujete nejpokročilejší technologii na světě, aby vám zaručila bezpečnou jízdu. Atomový Tank je ten, který jsme pro vás vybrali. S jeho neprůstřelným pancířem, laserovým odražečem a samonaváděcím systémem se není čeho bát.

Nekonečno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient