19. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Která auta jsou připravena na apokalypsu?

Představení nadčasových obránců

Náš svět není vždy tak bezpečný, jak bychom si přáli. Existuje mnoho katastrofických scénářů, které by mohly vyžadovat odvážný útěk na čtyřech kolech. A právě proto bychom se měli podívat na auta, která jsou připravena na apokalypsu.
Mezi ty nejodolnější vozy patří bezesporu německý robustní tank Mercedes-Benz G-Wagon. Tento monstrózní terénní vůz je vybavený nejnovějšími technologiemi a je schopen překonávat útrapy vychýlenými prostředími. Pokud byste se ocitli v divočině, G-Wagon by vám bezpochyby zajistil bezpečí.

Ani zombie nemají šanci

Další fenomenální volbou pro následný světový rozvrat by byl upravený Ford F-150 Raptor. Jako pickup truck, který zvládá i ty nejnáročnější terény, by nám poskytl zásobování potravinami a místem, kde bychom mohli přežít při útoku nečekaného vetřelce. Jističem bezpečnosti bychom si mohli být i v době, kdyby se naší planetou procházela armáda nemrtvých.

Štít proti katastrofám

Dále bychom se měli podívat na Ghe O Rescue, rumunské zázračné vozidlo, které by nás jistě dostalo z jakékoli mizérie. S extrémní průchodností terénem je tento obrův terénní vůz vybavený nárazovou wave-pákou a speciálním systémem vytažení, které by nám pomohly uniknout ze spárů zkázy. A nezapomeňme na integrovaný vrtulník připravený k vyslání na záchranu.

Inovace a inteligence

Nabízí se také spolehlivý Tesla Model S, elektromobil s bezemisním poháněním, který by nám poskytl mobilitu i v případě kolapsu ropného průmyslu. S dlouhou vzdáleností jízdy a výkonnými bateriemi bychom měli dostatek energie, abychom se dostali na bezpečné místo. A také se díky nejrůznějším senzorům vyvarujeme případných kolizí s nebezpečnými cestujícími.

Největší bláznovství?

Ačkoli většina z nás by při pohledu na Vauxhall Maloo komentovala “Je to jen velké monstrum,” možná právě toto auto by nám mohlo zachránit zadek ve světě plném nebezpečí. Toto nákladní vozidlo nabízí obrovskou rychlost a sílu. Pokud bychom se ocitli v situaci, kdy bychom museli s ukradeným diamantem uniknout před nepřáteli, nebyla by lepší volba než Maloo.

Apocalypse.jpg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient