22. 4. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Kvalitní levné pneu u nás

U nás naleznete pneumatiky různých značek, druhů a rozměrů, samozřejmě také alu kola a plechové disky. Kvalitní levné pneu prodáváme za nejnižší možné ceny. Zboží ve skladě je neustále doplňováno a nabídka v našem internetovém obchodě obnovována. Doprava, poštovné i balné téměř všeho zboží, které si zakoupíte v našem internetovém obchodě, je zdarma. Vyjímku tvoří zemědělské a nákladní pneu.

V naší nabídce máme velmi rozmanitý výběr pneu různých značek. Také máme mnoho partnerských pneuservisů, kde si můžete nechat pneumatiky zakoupené u nás přezout. Celý seznam naších partnerských pneuservisů najdete na stránkách našeho e-shopu.

 

Kontrolu pneumatiky provádějte detailně. Nejdříve pneumatiku prohlédněte a zkontrolujte, jestli nenajdete nějaké rýhy, poškozené bočnice, vyboulení či jiné deformace. Pneumatiky také očistěte od prachu, kamínků, různých úlomků a jiných nežádoucích těles. Poté zkontrolujte vzorek na pneumatikách. Hloubka dezénu by neměla být nižší než 1,6 mm. Čím větší vzorek pneumatika má, tím bezpečnější a stabilnější je jízda ve vozidle. Po té zkontrolujte tlak pneumatik. Tlak je udán výrobcem vozidla.

Pokud jste provedli kontrolu a usoudili jste, že je čas koupit pneumatiky nové, tak se přijďte podívat do našeho internetového obchodu. V naší obrovské nabídce pneumatik si určitě vyberete ty nejlepší pneu pro Váš vůz. Najdete tam celoroční, letní i zimní pneu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient