22. 4. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Milujete udržitelnou kosmetiku? Víme, kde najdete vše, co budete potřebovat 

Planetu máme pouze jednu. Tento fakt si postupem let začíná uvědomovat stále větší množství lidí. Není se čemu divit – už v tuto chvíli bojujeme s velkým nárůstem průměrných teplot, rozšiřujícími se suchy, znečištěným prostředím a dalšími katastrofami. Chcete se chovat zodpovědně? Pak si kupujte jen přírodní kosmetiku. Kde ji pořídíte? 

Ekokočka 

Spousta milovnic přírodní kosmetiky navštěvuje oblíbený obchůdek Ekokočka, kde najdete kosmetické produkty z dílen českých producentů. Majitelka tohoto kouzelného místa si pečlivě hlídá složení i způsob výroby všech prodávaných položek. 

Důvěřuje pouze ryze českým producentům, malosériové výrobě a samozřejmě BIO kvalitě. Vybírá si takovou kosmetiku, v které najdete jen bylinky, oleje a přírodní esence. 

Na několika málo metrech čtverečních tak najdete ověřené krémy, masti, oleje, mýdla, mléka, a dokonce i vonné svíčky a pečlivě navržené doplňky stravy pro krásu vlasů, kůže, nehtů i správnou funkci těla. 

Nemusíte jezdit do Vsetína

Zajímá vás přírodní kosmetika? Pak určitě nemusíte jezdit do Vsetína, kde má zmíněný obchůdek svou základnu. Vybrané produkty si totiž můžete klidně objednat na vámi uvedenou adresu. Majitelka odesílá všechny zásilky do druhého dne od koupě. Pokud si pořídíte zboží za více než 3 000 Kč, máte dopravu zcela zdarma. 

Bydlíte-li v okolí Vsetína, určitě se zastavte do kamenné prodejny osobně. Vychutnáte si nepřeberné množství různých vůní, prohlédnete si nejnovější kosmetiku a budete se moci na cokoliv zeptat zkušené majitelky. Ta vám moc ráda poradí s jakýmkoliv problémem – ať už máte suchou pokožku, lámavé vlasy, nebo vás naopak trápí třeba mastná pleť plná pupínků.

Na webových stránkách pod výše vloženým odkazem najdete adresu prodejny. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient