18. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Nejzajímavější auta, která byste měli vidět před smrtí

1. Bugatti Veyron Super Sport

Když se řekne rychlost, každému pravděpodobně proběhne hlavou jméno Bugatti Veyron Super Sport. Tento hyperautomobil je naprosto šílený a jeho 8litrový motor s 1200 koni vám vdechne životní adrenalin. Dosažená maximální rychlost 431 km/h je prostě ohromující.

2. Koenigsegg Jesko

Další dravec na silnicích, který si zaslouží vaši pozornost, je Koenigsegg Jesko. S výkonem 1600 koní a dvouspojkovou převodovkou je tento švédský hyperautomobil doslova nestoudně rychlý. A jeho design? To je tak elegantní, že by vás zabilo srdce.

3. Lamborghini Aventador SVJ

Pokud hledáte automobil, který v sobě kombinuje sílu, eleganci a krutoví, je tu Lamborghini Aventador SVJ. Vypadá jako mimozemská zbraň na čtyřech kolech a jeho 6,5litrový motor posílá na přední a zadní kola neuvěřitelných 760 koní. Dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhých 2,8 sekundy.

4. Ferrari LaFerrari

Pokud jste si vždy přáli mít Ferrari, pak je tu Ferrari LaFerrari. Jeho hybridní motor s kombinací benzinového a elektrického pohonu vám nabídne úžasných 963 koní. A to vše zabaleno do ohromujícího italského designu, který vyvolává slintání.

5. Porsche 911 GT2 RS

Pro ty, kteří milují Porsche, není nic vzrušujícího jako Porsche 911 GT2 RS. Tento německý král silnic se pyšní výkonem 700 koní a dokáže dosáhnout rychlosti 340 km/h. Bezpečnostní pás si rozhodně zatáhněte pevněji!

6. McLaren P1

McLaren ve své historii vytvořil spoustu ikon s neskutečným výkonem, ale jedním z nejzajímavějších je McLaren P1. S kombinací elektromotoru a 3,8litrového V8 motoru poskytuje 903 koní. Navíc vám poskytne tu nejlepší zábavu na vysoké rychlosti.

7. Aston Martin Valkyrie

Aston Martin Valkyrie je jako ze sci-fi filmu přenesený na silnice. Jeho design je tak futuristický, že nedokážete přestat zírat. A s 1160 koňmi pod kapotou dosahuje neuvěřitelných rychlostí. Tohle auto vás přenese na úplně jinou úroveň.

8. Rolls-Royce Phantom

Pokud jde o luxus, nemá chybu Rolls-Royce Phantom. To je synonymem přepychu a noblesy na čtyřech kolech. Sáhněte po něm, pokud chcete zažít jízdu jako v první třídě.

9. Mercedes-AMG One

Mercedes-AMG One je hyperautomobil inspirovaný monopostem Formule 1. S hybridním motorem o výkonu přes 1000 koní je to divoký zážitek na silnici. Pokud toužíte po unikátní kombinaci rychlosti a inovací, tohle je váš vysněný vůz.

10. Ford Mustang Shelby GT500

A nakonec nemůžeme zapomenout na legendárního potomka Fordu Mustangu, a to Ford Mustang Shelby GT500. Jeho motor 5,2l V8 nabídne 760 koní a garantuje, že každá jízda bude čistou radostí.

Závěrečná fotografie: Oslnivá Bugatti Veyron Super Sport v akci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient