25. 7. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

TOPGEAR: Nejbláznivější auta, která si můžete dovolit!

Sekce 1: Vulkán na kolech!

Tak tady je, auta, která vás doslova vyhodí z kůže! Začneme legendou, která si zaslouží páskovaté zábradlí. Jedinečný Dodge Viper ACR je jako vulkán na kolech. S opoléháním na zemi, přestavěným odpružením a 8,4 litrovým motorem V10 generujícím úctyhodných 640 koní, je tento darebák připraven spálit silnici pod sebou. Když usednete za volant, nezapomeňte si oholit strniště!

Sekce 2: Muž, kteří miloval raketoplány

Nevěříte v UFO? Představujeme vám Bugatti Veyron! S jeho oslnivým designem a maximální rychlostí přesahující 400 km/h je tento supersportovní automobil srovnatelný s raketoplánem. Zrychlení z 0 na 100 km/h za bezvadných 2,5 sekundy vytvoří závrat, který vám vezme dech i přes přilby sestřiček.

Sekce 3: Jak na to, kluci, Ford Mustang

Každý chlap sní o autě, které vydává novinový hlášení a škrtá krajnici. To je přesně to, co dostanete s Fordem Mustangem. Tento legendární americký kůň je synonymem svobody na silnici. Srdce z něj uhání díky 5litrovému V8 motoru, který je hlasitý a nadšený jako manželka v IKEA. Předvídejme, kde bude v příštím roce nejvíc šmírovat!

Sekce 4: Něco pro nováčky – Mini Cooper

Pro ty, kteří nechtějí dosahovat nebes, ale stále chtějí stoupnout výš, je zde Mini Cooper. Tento malý švihák byl sovětskými pilotskými horácidly popisován jako “kouzelný automobil”. Otočení klíčem a jeho 1,5 litrový motor zařve s radostným štěkotem jako malý štěně. Ačkoli necílí na přestupovou rychlost, Mini Cooper je zcela jasným vítězem ve světě parkování.

Sekce 5: Když spalovací motory nestačí – Tesla Model S

Nechci s tím střílet ze zákona, ale Tesla Model S je jinou létající záležitostí. Tento elektromobil, který pohání batérie, je pokrokem a smyslem podstata. S kapacitou dosahující kolem 600 km a schopností zrychlit jak raketoplán z 0 na 100 za 2,6 vteřin, je Tesla Model S ochotná pomoci udržovat svět během energetické krize. Kdo říká, že automobily nejsou ekologické?

Sekce 6: Bez pevného podkladu – Land Rover Defender

Pokud hledáte něco, co nebude respektovat žádné zákazy, hledejte nové záruky nejspolehlivějšího automobilu v historii: Land Rover Defender. Tento poloviční stvořenec, poloviční bestie je připraven vás odvézt na konec světa a zpět. S výškou ohně, schopností brodit hluboké řeky a ochotou vydržet různé výkyvy štěstí je Defender uvnitř i venku jasnou volbou pro každého dobrodruha.

Sekce 7: Sníte o superautomobilu? Porsche 911 GT3 RS

A nakonec, ale rozhodně ne nejméně významné, představujeme vám Porsche 911 GT3 RS. Tento závodní kůň je neodolatelný pro každého automobilového nadšence. S jeho nízkou stavbou, přesným řízením a sílou vyváženou v chicánu získáte závodní bonus na každé volné silnici. Nikdo vám nemůže odpustit, pokud se za volantem tohoto stroje rozhodnete ukázat, co ve skutečnosti umíte.

Vítejte v dobrodružství!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient