22. 4. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Supersedan Porsche Panamera 4S

Supersedan Porsche Panamera 4S je vskutku unikátní vůz, který vyniká naprostou rychlostí, elegantní grácií a jistou osobitností. Je opatřen fantastickým atmosférickým osmiválcem o objemu 4,8 litru. Tento automobil disponuje opravdu slušným výkonem, jenž činí mimořádných 400 koní. Kromě toho je vybaven automatickou převodovkou. 

Jakmile tento vůz nastartujete, ihned to sami pocítíte. Neboť uslyšíte dosti hlasitý zvuk motoru za doprovodu mírných vibrací na karoserii. Poté se motor uklidní do příjemných volnoběžných otáček. Sílu zvuku můžete klidně regulovat praktickým tlačítkem, jež je umístěno přímo na palubní desce.

S tímto super autem dosáhnete zrychlení z 0 na 100 km/h za necelých 5 sekund. Tento vůz se spíše hodí k přesunům na dálnici než do běžného městského provozu. Opravdu super rychlá jízda mu nedělá žádný problém. Spotřeba tohoto vozu činí podle výrobce 12 litrů na 100 kilometrů. Pakliže to chcete s tímto autem na dálnici rozparádit, musíte ale počítat s mnohem vyšší spotřebou.

Supersedan Porsche Panamera 4S se může pochlubit pohonem na všechna kola a posilovačem řízení. Má také bezklíčové odemykání, centrální zamykání, dešťový cenzor, skvělá kola z lehkých slitin, natáčecí světla, přední mlhovky, ukazatel vnější teploty a další vychytávky.

Interiér vozu vypadá velice moderně, navíc celé zařízení nese luxusní nádech.

Porsche Panamera 4S na silnicích? Mrkněte se na videotest redakce www.auto-mag.cz. Supersedan přichází…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient