26. 5. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Test autobazarů: Který skončil jako nejlepší?

V současné době je automobilový průmysl rozmanitý. V této oblasti působí celá řada automobilek, ale také autobazarů, které nabízí zákazníkům ojetá vozidla. V České republice existuje hned několik autobazarů (ať už menších či větších), a tak vybrat ten nejkvalitnější je nelehký úkol. Proto společnost SANEP provedla průzkum mezi autobazary a výsledky ukázaly, že na prvním místě se objevil autobazar AAA Auto.

Co se týče důvěryhodnosti, na prvním místě se objevil autobazar AAA Auto, který získal hodnocení 3,5 bodu, přičemž 1 bod je nejlepší zkušenost a 10 bodů je nejhorší zkušenost. Hned za tímto autobazarem se objevil autobazar Auto Esa, který získal 3,8 bodu, a pak v žebříčku následovaly autobazary MamaCar s 5,1 body a Štěpánek Auto s 6,9 body.

Menší autobazar Štěpánek Auto se umístil na zajímavém místě v otázce informování klientů o cenách vozů. Obsadil totiž první místo a celkem získal 26,7 % hlasů dotázaných. Ale v ostatních oblastech se na prvních místech umisťoval pravidelně autobazar AAA Auto a hned za ním autobazar Auto Esa.

Proč autobazar AAA Auto?

Hlavní výhodou tohoto autobazaru je, že má po České republice celou řadu poboček, čímž nabízí klientům široké pokrytí. AAA Auto je velmi známý autobazar, který nabízí denně na šest tisíc vozidel, a tak má největší nabídku ojetých vozidel v České republice.

Při výběru ojetého automobilu byste se ale měli ohlížet na stav vozidla, nikoliv pouze na autobazar. Samotné vozidlo vám totiž bude sloužit. Nejen, že byste měli sledovat jeho pneu, povinnou výbavu, tlumiče pérování a interiér, ale je důležité se dívat na stav najetých kilometrů a případně se dotázat na servisní knihu a podobně.

1 thought on “Test autobazarů: Který skončil jako nejlepší?

  1. Tak jsem se byl včera podívat v autobazaru MAMA CAR Praha v Kunraticích. Byl jste tam někdo? Nějaká zkušenost? Vybral jsem si tam už jedno auto (neřeknu jaký aby mi ho někdo nevyfouk :D) ale než si ho vezmu, zajímali by mě jestli jste tam už někdo auto kupoval. Nerad bych naletěl… Na webu mají sice napsáno miliony kravin jak jsou všechny auta prověřený, certifikáty o stavu kilometrů, servisní historie apod.. ale to jsou bláboly kterýma se chvástají snad všechny autobazary a když pak koupíte, tak to má stočený kilometry atd.. Pokud má někdo zkušenost, budu rád. O víkendu bych se tam chtěl zastavit, tak dejte vědět. Díky moc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient