18. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

TOP 10 Neuvěřitelných Automobilových Přestupek v Dějinách!

1. Ferrari Sebevražedný Spoiler

Pokud jste někdy zahlédli Ferrari s neuvěřitelně obrovským spoilerem, který téměř převyšuje celý automobil, pak jste byli svědky jednoho z nejhorších automobilových přestupků. Kdo by si myslel, že někdo vytvoří takový monstrózní spoiler, který vypadá, jako by chtěl Ferrari přeměnit na letadlo?

2. Lamborghini s Neonovými Světly

Děsivá realita je, že někteří majitelé Lamborghini si myslí, že okázalost a zjevná agrese je klíčem k úspěchu. A co takhle neonová světla podél celého automobilu? Může to být vizuálně oslnivé, ale jistě tohle není zrovna vkusný způsob, jak zdůraznit krásu tohoto italského vozu.

3. Volkswagen Beetle s Prstovým Lakem

Nikdy nezapomenu na ten nechutný obraz, kdy jsem spatřil Volkswagen Beetle s lakem, který měl vyřezané otisky mužské ruky. Je to jako byste získali přístup do sbírky otisků prstů nějakého zločince. Nevěřitelně bizarní a zcela nepotřebné.

4. Hummer s Cirkusovou Tapetou

Hummer je již tak dostatečně nápadný a impozantní vzhledem ke své velikosti, ale musíte být opravdu speciální, abyste na něj nalepili tapetu s cirkusovým motivem. Tento nepřiměřený pokus o vytvoření „univerzálního“ vozidla skončil jako exemplář k vysmátí.

5. BMW s Přehnanými Nápisy

Rolexa na zápěstí je jedna věc, ale když si někdo myslí, že je cool mít BMW s nápisy jako “Nejlepší na Světě” a “Lepší než Ferrari” vyfocenými na dveřích, musíte se zeptat, kde asi byla jejich smyslová centra ve chvíli, kdy se rozhodli série “odkazů na sebe” na vozidlo umístit.

6. Pagani Zonda s Veškerým Luxusem

Vypadá to, že majitelé Pagani Zonda se dostanou do světa luxusu až příliš daleko. Od diamanty vykládaného volantu po zlaté madla dveří, tohle auto je tak přeplněné luxusem, že bychom ho téměř víc pasovali na šperkařský salon než na silnici.

7. Nissan GT-R s Plastovými Křídly

Nissan GT-R je z následujících důvodů již dostatečně úžasný: výkon, rychlost a styl. Ale když k němu někdo přilepí osmnáct vrstev plastových křídel všude kolem karoserie, vypadá to, že se snaží z něj udělat obřího draka na kolečkách. Není pochyb o tom, že rozptylují více vzduchu než turbo kompresor!

8. Cadillac Escalade s Okenicemi pro Panic

Často jsme překvapeni, jak někdo dostal řidičské oprávnění, ale tentokrát bylo ještě horší. Majitel Cadillacu Escalade se rozhodl nainstalovat mnoho okenic jen pro panice, jaké se používají v politováníhodně špinavé restauraci. To skutečně dává smysl… ne.

9. Mercedes-Benz s Nemořskou Květinovou Výzdobou

Vánocemi inspirovaný Mercedes-Benz by mohl být roztomilý, pokud by s ním jeli pouze v období Vánoc a dárky by se uvnitř vozidla rozdávaly. Ale ne, majitel tento příst použil po celý rok. Kdyby Anderson’s Fairy Tale Book byl automobilem, byl by to právě tento.

10. Ford Mustang jedoucí na Šestnáctku

Můžeme vás jistit, že divákům za volantem tohoto Fordu Mustangu nebylo ani šestnáct. Opakujeme, tento vozidlo nebylo řízeno nikým, kdo měl řidičské oprávnění déle, než pár týdnů. Když vidíme, jak si někdo udělá motorový zvuk jako na Formuli 1, uvědomíme si, že tohle je prostě příliš nebezpečné.

Naprostá Profesionalita

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient