18. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

TOP 5 nejvíce nebezpečných aut na silnicích!

1. Vůz smrti – Zippy Deathtrap 3000

Tento automobil by měl být vystaven v muzeu a nezaparkován v našich garážích. S nulovou ochranou proti nárazům a neexistujícím airbagem vás Zippy Deathtrap 3000 přenese do lepšího světa rychleji, než stihnete říct „prosimtě!“

2. Ohnivá léta – Inferno GT

Auta mají tendenci se vznítit, ale Inferno GT si tuto pověst přivlastnil k sobě. Pokud máte rádi hořící gumu a orchestrální hloh v motoru, pak je tento automobil přesně pro vás. Pro neohrabané jedince ale představuje stejnou úroveň bezpečnosti jako pochodující v odlehčené zbroji prostřednictvím kaňonade.

3. Král záškodníků – Trojanové Vex 420

Trojanové Vex 420, jedno z nejnebezpečnějších aut, které by mělo být okamžitě zakázáno pro civilní použití. Toto vozidlo se specializuje na ukončování předních světel ostatních aut a vzápětí následuje frontální srážka. Rychlost 0-100 km/h? Pouhé 3 sekundy, ale na palubě má to nejhorší z lidské povahy.

4. Převrátitelný expres – Rolly Rally Racer

Tento závodní speciál je vybaven tak vysokým středem těžkosti, že je schopen se převrátit nezávisle na jakémkoli terénu. A pokud nemáte rádi jízdu po silnici a preferujete lezení do auta přes střechu, pak je Rolly Rally Racer připraven vyhovět vašim přáním.

5. Loupežnický luxus – Getaway Master 500

Tento automobil byl vyvinut speciálně pro všechny vezíry, kteří ovládají podsvětí. Tlumená skla, granátové vrhače pod předním sedadlem a diskrétní minipivovar ve zpětném zrcátku jsou jen některé z jeho vychytávek. Místo toho, abyste ho však považovali za skvělého partnera pro kriminalitu, doporučujeme, abyste si zachovali svou čistou pověst – a zdraví.

Fotografie: Risky_Rides.jpg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient