25. 7. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Top 5 nejvzácnějších a nejdrahčích automobilů na světě

1. Bugatti La Voiture Noire

Pokud se cítíte, že jste právě vyhráli na loterii a chcete investovat ve velkém, pak není lepší volba než Bugatti La Voiture Noire. Tento luxusní vůz v hodnotě 16,7 milionu dolarů je nejen nejdrahším autem na světě, ale také nejvzácnějším. Existuje pouze jeden kus, který byl vyroben jako omezená edice.

2. Lamborghini Veneno

Pokud jste fanouškem agresivního a futuristického designu, nemůžete přehlédnout Lamborghini Veneno. S cenou 4,5 milionu dolarů si můžete užít neuvěřitelnou rychlost a dokonalou dynamiku. Lamborghini Veneno je sběratelským kouskem a pouze tři vozy byly vyrobeny.

3. Koenigsegg CCXR Trevita

Svůj automobilový sen můžete splnit s Koenigsegg CCXR Trevita. Tento unikátní automobil v hodnotě 4,8 milionu dolarů je vyrobený z karbonových vláken s diamantovým povrchem. Existuje pouze dva kusy tohoto vozu, který je opravdu vzácný a exkluzivní.

4. Rolls-Royce Sweptail

Když vám cena nezáleží a chcete mít automobil na míru, Rolls-Royce Sweptail je tím pravým vozem pro vás. S cenou kolem 13 milionů dolarů si můžete užít luxus a eleganci v hotovém uměleckém díle. Tento jedinečný vůz byl vyroben speciálně na přání jednoho bohatého zákazníka.

5. Mercedes-Maybach Exelero

Zakončíme tuto exkluzivní kolekci s Mercedes-Maybach Exelero. S cenou 8 milionů dolarů je tento automobil nejen velmi drahý, ale také extrémně vzácný. Existuje pouze jeden kus, který byl původně vyroben jako konceptní vůz pro výrobce pneumatik.

Luxusní_automobil.jpg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient