19. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Exkluzivní prohlídka pod nabitým kapó

Nejnovější technologie: DMotor Extreme Turbo

Víte, co se stane, když připojíte dvě reactory tryskající taštičkovými raketami ke sportovnímu autu? No jistě, vznikne výkřik “Extreme Turbo”! DMotor představuje svoje nejnovější technologické monstra, které stojí za to. Nečekejte žádný tichý hybridní pohon – tento závodník vydává zvuk, který vám opakovaně vyrazí dech. Navíc s výkonem, který by zmanipuloval i samotný čas. Máte odvahu skočit do auta žhavého jako peklo? No tak pojďme!

Rošt ocelových příšer: Design

Když aprílového rána za plotem vašeho souseda vstoupí šílená bestie na čtyřech kolech, věřte mi, že si všichni na ulici zatrnou. DMotor toho informativně technologicky oplývá, ale na jejich auta by se mohla psát kniha s fantazijními názvy kapitol. Přísné kontury kombinované s dravým sportovním designem a brutálním grillu vytvářejí nepopsatelný pocit, když stojíte tváří v tvář tomuto tygru, který právě pojídá šunky na kolečkách.

Vězeňský dav: Interiér

Tady se posadíte, abyste se nevrátili! V interiéru DMotor je nucená izolace na jednou zeď nezbytnou součástí. Je to něco mezi vánočními světelnými řetězy a ozvěnou z alkovenového bytu. Ale pokud se díváte do zrcátka a uvidíte sám sebe, jak vás projíždí ve zvukové lavině pohonné jednotky, zaručuji, že jakákoli myšlenka na útěk z vaší zóny komfortu se rozplyne jako papundeklová oblaka smogu.

James Bond’s Alternativa: Bezpečnost

DMotor Extreme Turbo je na bezpečnost podkapoty stejně pyšný jako na svůj vrták do hlavy. Neviditelné háky na ostřížích oknech razí cestu ven nejen pro zvuk, ale také pro tiskové středisko az

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient