25. 7. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

TOP 7 neobvyklých automobilů, které si musíte zhlédnout!

1. Mitsuoka Orochi: Monstrum z Japonska

Když se podíváte na Mitsuoku Orochi, nejspíš budete mít pocit, že se ocitáte v jiné dimenzi. Tento japonský exkluzivní automobil je navržen tak, aby vyrazil dech každému, kdo ho spatří. Jeho futuristický vzhled, protáhlé světla a složité tvary šasi z něj dělají skutečné monstrum na silnici. Jediný pohled na něj vám na dlouho zůstane v paměti.

2. Reliant Robin: Tříkolejka plná dobrodružství

Není mnoho aut, která jsou tak odvážná, aby se odvážila mít pouze tři kola. Reliant Robin je jedno z těch, které se odvážilo. A ačkoliv byste se mohli domnívat, že je to jen nějaký brak, opak je pravdou. Tato britská tříkolejka je nejen výrazná svým vzhledem, ale také nabízí neuvěřitelné dobrodružství při každé jízdě.

3. Rinspeed Squba: Auto, které je také ponorka

Snad každému z nás se někdy zdálo, že by bylo skvělé mít ovladatelné auto jako z filmu 007 s bondovskými vychytávkami. No, s Rinspeed Squba se tento sen stává skutečností. Tento švýcarský výtvor, na první pohled vypadající jako běžné auto, dokáže se svými přídavnými motory proměnit v plně funkční ponorku. Neuvěřitelné, že?

4. Ariel Atom: Auta už využívají vítr?

Pozor, nechť se drží váš klobouk! Ariel Atom je ojetý automobil, který se rozhodl úplně vypudit všechny okenní skla. Ano, slyšíte správně. Toto jedinečné vozidlo je navrženo tak, aby bylo co nejlehčí a dosahovalo tak neuvěřitelné rychlosti. Okna byly jen zbytečným balastem, jejichž odstraněním se Ariel Atom blíží lehkosti a síle větru. Kdo by byl řekl, že auta začnou využívat i tento přírodní prvek?

5. Rezvani Tank: Auto pro přežití v apokalyptickém světě

Pokud jste fanouškem postapokalyptických filmů a sníte o tom, že byste přežili konec světa, pak byste si měli pořídit Rezvani Tank. Tento mohutný terénní vůz je navržen tak, aby vám poskytl ochranu a bezpečí za jakýchkoliv okolností. Přežít v savaně, poušti i v plné autodromové rychlosti? To není problém pro Rezvani Tank!

6. Morgan Aero 8: Vynikající kombinace elegance a výkonu

Morgan Aero 8 je ideálním vozem pro ty, kteří chtějí kombinovat elegantní styl s nekompromisním výkonem. Tento britský šperk je klenotem mezi vozy a okouzlí vás svým retro designem a podmanivým výkonem. Zde bude rozhodně každý pohled na váš vůz stát za to!

7. Gumpert Apollo: Rychlost, jakou jste ještě nezažili!

A na závěr seznamu neobvyklých automobilů nesmíme zapomenout na Gumpert Apollo. Tento německý závodní vůz je připravený překonat každou rychlostní rekord. S maximální rychlostí přesahující 360 km/h je Gumpert Apollo opravdovým šílenstvím na silnici. Pokud toužíte po adrenalinovém zážitku, neváhejte s tímto autem.

Název fotografie: Pestrý vůz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient