26. 5. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

V roce 2014 se objeví nová Škoda Fabia

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto plánuje v roce 2014 uvést na trh novou generaci modelu Škoda Fabia. Předpokládá se, že nová generace by se měla od té současné lišit v mnoha věcech – od šířky až po typy karoserií. V dnešním článku se podíváme, co na nás Škoda Auto chystá.

Nová Škoda Fabia, kterou plánuje automobilka představit v roce 2014, bude širší než současný model. Tuto informaci potvrdil člen představenstva automobilky pro technický vývoj Frank Welsch. Nová Škoda Fabia nebude představovat módní vůz, ale dle plánů se má jednat o automobil s jednoduchým designem a čistými liniemi.

Na trhu se mají objevit dvě karosářské varianty – hatchback a kombi. Pyšnit se bude nová generace lepšími aerodynamickými vlastnostmi, skvělými asistenčními systémy, s nimiž jste se u Škody Fabie ještě nemohli setkat. Do nového vozidla má být nainstalován například systém nouzového brždění.

Škoda Fabia – druhé nejprodávanější auto

Hned po modelu Škoda Octavia je Fabia nejprodávanějším vozidlem automobilky Škoda Auto. Tento model je oblíbený nejen díky nižší pořizovací ceně, ale také díky levným náhradním dílům. Seženete snadné levné pneu a další doplňky. Loni se prodalo celkem 240 500 modelů tohoto vozidla.

V letošním roce nám Škoda Auto připravila ještě novinky v podobě třetí generace Škoda Octavia v provedení kombi a také plánuje na trh pustit sportovní model Škoda Octavia RS.

Ať už tedy chcete mít snadnou dostupnost náhradní dílu, jistotu kvality, nebo chcete sehnat levné letní pneumatiky, kupte si automobil Škoda Fabia druhé generace, nebo počkejte na novou generaci, která bude na trh uvedena v roce 2014.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient