18. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

TOPGEAR: 10 aut, které byste neměli podcenit

1. Ford Mustang

Pokud si myslíte, že Ford Mustang je jen další americký “péro”, jste na omylu. Tento kultovní sportovní vůz vás vyrazí dech rychlostí i stylem. Oživte si ducha stevea McQueena!

2. Volkswagen Golf GTI

Golf GTI je jako neviditelný superhrdina. Beze stopy se v městském provozu smyje mezi ostatními auty, ale na okruzích se promění ve skutečného bojovníka.

3. Tesla Model S

Může elektrické auto opravdu budit vášeň? Tesla Model S vás přesvědčí. S okamžitou reakcí na plyn a ohromným výkonem, tento beletrický blesk vás dostane.

4. Honda Civic Type R

Japonsko a rychlá auta jsou synonymem. Když Honda udělala Civic Type R, z betonu se stal ohňostroj, který se chytne za těžiště a je neubitelný.

5. Porsche 911

Existuje pouze jedno Porsche 911. Vždycky se ho zastavíte dívat, když projede okolo. Způsob, jakým tato značka spojuje funkčnost s klasikou, je neuvěřitelný.

6. BMW M5

BMW M5 kombinuje luxus s výkonem a zdá se, že žádné hranice nezná. Vzhledem k tomu, že může dosáhnout rychlosti letadla, je tím nejlepším autem pro ty, kteří nevěří v kompromisy.

7. Audi RS6 Avant

Vypadá jako mírumilovné kombi pro rodiny, ale když nový Avant odstartujete, zjistíte, že jde o agresivní zvíře připravené k lovu.

8. Mercedes-Benz A45 AMG

Malá a štíhlá, ale rozhodně nevinná. Mercedes A45 AMG je popelník tridentského blesku, který nás připomíná, že toto je doba, kdy malý král je nejnebezpečnější.

9. Chevrolet Camaro

Pokud jste pořád žili v představě, že Chevrolet Camaro je jen brutální silný kluk, vrátíme vás na zem. Samozřejmě má sílu, ale je plný elegancie a přesnosti.

10. Lamborghini Huracán

Víte, že se vaše životy mění, když se objeví Huracán. Je to jako být pohlcen gigantem ve tvaru italského supermodelu. Je opravdu palčivé, až to bolí.

Autíčka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient