18. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Výhodným leasingem automobilu je operativní leasing

Vlastníte svou společnost, ke které byste nyní potřebovali pořídit automobily k podnikání? Nemáte však dostatek vlastních finančních prostředků, proto uvažujete o leasingu? Zkuste využít místo klasického finančního leasingu leasing operativní a uvidíte, jak je to výhodné. Získáte tak několik automobilů za měsíční splátky. Využít totiž můžete vozový park a kterýkoli automobil z něj, aniž byste potřebovali jakoukoli akontaci. Operativní leasing je skvělou příležitostí pro podnikající osoby, které ke svému podnikání potřebují automobil.

Operativní leasing v podstatě představuje pronájem vozu a to dlouhodobý. Výhodou je to, že nepodstupujete žádná rizika s financováním, ani se správou automobilů. Kdykoli můžete automobil vyměnit za nový, průběžná obměna je tedy samozřejmostí. K tomu není vyžadován žádný váš finanční kapitál. Image podnikatele po jedné stránce jistě tvoří i reprezentativní automobil a vám se nabízí jezdit v krásném voze, aniž byste si jej museli pořizovat za vlastní finance. Operativní leasing funguje na tom principu, že splácíte pouze reálnou část ceny auta, právě na rozdíl od finančního leasingu. Jedná se tedy o rozdíl mezi zůstatkovou a pořizovací hodnotou tohoto automobilu. Do splátky se ještě započítává počet najetých kilometrů.

Jako podnikatel si však celou výši měsíční splátky můžete daňově odečíst a to v plné výši. U finančního leasingu se po splacení stáváte majitelem vozidla vy, u operativního leasingu tomu tak není. Po ukončení smlouvy zůstává majitelem vozu leasingová společnost. Jenže vy o nic nestaráte, pouze jezdíte. Provoz a servis má na starosti společnost, která vám operativní leasing poskytla.

Využít můžete služeb společnosti Hertz Lease, jež spravuje vozový park mnoha společnostem po celém světě. Nabízí právě operativní leasing včetně doprovodných služeb. U zde můžete využít tento leasing za mimořádné výhodné ceny a v prvotřídní kvalitě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient