19. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

10 neuvěřitelných automobilů, které byste neměli přehlédnout!

1. Bugatti Veyron Super Sport: Světový rekordman

Bugatti Veyron Super Sport je automobil, který se těžko přehlíží. S neuvěřitelnými 1 200 koňskými silami a maximální rychlostí přesahující 400 km/h se jedná o nejrychlejší sériově vyráběný automobil na světě. Kromě toho jeho cena přesahuje 2 miliony dolarů, což ho dělá také jedním z nejdražších automobilů na trhu.

2. Lamborghini Aventador: symbol luxusu a výkonu

Lamborghini Aventador je automobil, který vždy vyvolává obdiv. Jeho extravagantní design, kombinující luxus a agresivitu, je dobře známý. S 700 koňskými silami pod kapotou a schopností zrychlit z 0 na 100 km/h za jen 2.9 sekundy je to skutečný symbol výkonu.

3. Porsche 911 GT3 RS: vůz pro nadšené řidiče

Porsche 911 GT3 RS je automobil, který je určený pro skutečné nadšence řízení. S lehkou konstrukcí a 520 koňskými silami je tento vůz připraven dominovat na závodních okruzích. Jeho vzhled je zároveň vkusně sportovní a elegantní.

4. Aston Martin DB11: síla a elegance v jednom

Aston Martin DB11 je luxusní automobil, který v sobě kombinuje výkon a eleganci. S 600 koňskými silami, které jsou poháněné 5.2litrovým V12 motorem, tento vůz dokáže dosáhnout rychlosti až 320 km/h. Jeho interiér je proveden z nejkvalitnějších materiálů a nabízí dokonalý komfort.

5. Ford Mustang Shelby GT500: americká ikona

Ford Mustang Shelby GT500 je americkou ikonou výkonu. S 760 koňskými silami je tento vůz jedním z nejvýkonnějších v sériové výrobě. Jeho hlasitý výfukový systém přitáhne pozornost zdaleka a jeho agresivní vzhled jej dělá nezaměnitelným.

6. Mercedes-Benz S65 AMG: synonymum luxusu

Mercedes-Benz S65 AMG je synonymem luxusu a komfortu. S 12 válci a 621 koňskými silami dokáže tento sedan dosáhnout rychlosti až 250 km/h. Jeho interiér je vybaven prvotřídními materiály a nabízí nejmodernější technologie.

7. BMW i8: špičková technologie v elektromobilu

BMW i8 je automobil budoucnosti. Kombinace elektrického motoru s benzínovým motorem poskytuje neuvěřitelný výkon a zároveň minimalizuje emise. Tento elektromobil je navíc vybaven prémiovým interiérem a špičkovou technologií.

8. Rolls-Royce Phantom: vrchol luxusu

Rolls-Royce Phantom je vrcholným symbolem luxusu. Jeho nadčasový design a prvotřídní vybavení osloví každého nadšence luxusních aut. Vzhledem k jeho ceně přesahující 500 000 dolarů je tento automobil dovolenka snů mnoha lidem.

9. Audi R8 V10: spojení rychlosti a elegance

Audi R8 V10 je vůz, který se vyznačuje spojením rychlosti a elegance. S 610 koňskými silami, které přenáší na silnici jeho pohon všech kol, dokáže tento automobil zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhých 3.2 sekundy.

10. Maserati GranTurismo: italská klasika s výkonem

Maserati GranTurismo je italskou klasikou, která nabízí neuvěřitelný výkon. S 4.7litrovým V8 motorem a 454 koňskými silami se tato krásná sportovní limuzína může pochlubit rychlostí až 299 km/h.

Kráva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient