18. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Černá mamba na kolech: Nejexotičtější supersportovní auta současnosti

Sekce 1: Nejrychlejší šelmy na asfaltu

Supersportovní auta jsou králové silnic, vábení pro nadšence rychlosti. Tyto stroje nejsou jenom o dosažení maximální rychlosti, ale také o precizním ovládání a ohromujícím designu. V top šikovníků mezi nimi se nacházejí opravdové exoty, které rozzáří oči každého motorového fajnšmekra.

Sekce 2: Bugatti Veyron – absolutní kvantový skok

Jedním z nejextrémnějších supersportovních vozů všech dob je samozřejmě Bugatti Veyron. Vychutnejte si neuvěřitelný zvuk 16válcového motoru při dosahování běsnivých rychlostí ať už na okruhu nebo na otevřené silnici. Toto auto se stalo synonymem pro luxus a exkluzivitu a jeho Ceny se pohybují v neskonale vysokých částkách.

Sekce 3: Koenigsegg Jesko Absolut – zuřivá smršť

Kdy něco není pro Koenigsegg dostatečně rychlé, přijde s ještě šílenějším modelem. Jesko Absolut je nejnovější výkřikem této švédské automobilky, která si bere za cíl být absolutně nejrychlejší. S aerodynamickým designem a přes 1600 koni pod kapotou dokáže tento ořezávátka vzduchu rozpohybovat se směšnou lehkostí.

Sekce 4: Devel Sixteen – titanická síla

Zasněžte se nad myšlenkou, že existuje auto s 5000 koni. Devel Sixteen je taková vzácná zvířata, která můžete vidět snít jen ve vašich nejtajnějších snech. Tento jedinečný automobil s mohutným 12,3-litrovým motorem dokáže rozběhnout takovou rychlost, že se budete cítit jako astronaut v raketě na misi neuvěřitelných rozměrů.

Sekce 5: Pagani Huayra BC – italský bohem

Italské superautomobily vždy dokázaly rozjasnit tváře motorových nadšenců. Pagani Huayra BC není výjimkou. S aerodynamickým stylem a detaily, které pohlcují pozornost, toto auto je generální mistrovský kousek. A s více než 750 koňskými silami vám dostatečně zmáčkne vnitřnosti do sedačky.

Sekce 6: Ferrari LaFerrari – italská elegance

Ferrari vytvořilo mnoho kultovních vozů, ale LaFerrari je koruna všeho dosavadního úsilí. S hybridním motorem, který spřádá dokonalou symbiózu mezi výkonem a efektivitou, je Ferrari LaFerrari zářivou hvězdou italského inženýrství. A o jednu hvězdu už bude kolem vás méně, protože toto auto je více než jen sen, je to realita.

Sekce 7: Lamborghini Aventador SVJ – král bestií

Zarýká se to, co lepšího než jedno Lamborghini Aventador? Samozřejmě Aventador SVJ! Toto zvíře vypadá jako kdyby vypadal hladovější Aventador a rozhodl se jeho vnitřnosti posunout na další level. S brutálním výkonem a způsobem, jakým drží zem při každém zatáčení, je toto auto opravdu králem všech bestií.

Sedm divů na kolech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient