18. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Černoušek VW golf III variant 1.9 tdi

VW Golf III variant 1.9 tdi se začal vyrábět v decentní černé barvičce. V rámci tohoto designu se musely přizpůsobit i zajímavě řešené komponenty vozu. Proto u tohoto automobilu byly vyměněny chromovaná kola za švihácké dvoudílné RH CUP s originálními černými středy, které jsou ozdobeny prestižními emblémy. Vůz dostal také vynikající nárazníky, kliky bez zámků, zakaboněný výklenek, krátkou anténu z hliníku, slušivé chromované plynové vzpěry kapoty.

V interiéru vozu převažuje kůže, kvalitní látky a špičkové plasty v černém odstínu. Některé části vozu jsou ozdobeny stříbrnými detaily. Vedle koženého volantu tu najdete řadičku, manžetu řadící páky, sedadla s loketní opěrkou a další pokrokové doplňky. Uneseni jistě budete s palubní desky, na které jsou rozmístěny praktická tlačítka a ukazatelé. Výtečné se vám bude jevit i přídavný indikátor, který ukazuje tlak turba, teploty a oleje či dobíjení. I stropní osvětlení a podsvícení není k zahození. Dvojici subwooferů je zde uklizena do zavazadlového prostoru. Tento vůz má reproduktory nainstalované jak v přední, tak i v zadní části.

Pod kapotou vozu přede vznětový řadový  čtyřválec s výkonem 90 koní a nejvyšším točivým momentem 210 Nm. Samozřejmostí je i pohonem na přední kola, pětistupňová manuální převodovka, turbodmychadlo. VW golf III variant 1.9 tdi umí zrychlit z nuly na sto kilometru v hodině za 13,4 sekundy, přitom může jet maximálně 175 kilometrů v hodině.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient