25. 7. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Jak na výměnu autoskla?

Každý majitel motorového vozidla musí čas od času řešit opravy svého vozu. Tu a tam je třeba něco vyměnit, doladit, opravit apod. Ať už je to pouze výměna pneumatik, oleje, brzdových destiček, tak třeba výměna autoskla. V případě, že máte autosklo vašeho automobilu poškozené, je nutné pořídit nové. Z bezpečnostních důvodů je vyžadována oprava či výměna, neboť pořádný výhled z vozu je základem pro bezpečnou jízdu. A každý, kdo vlastní řidičský průkaz si musí uvědomit, že zdraví nejen sebe, ale i ostatních je na prvém místě.

Poničené autosklo nebo dokonce všechna autoskla můžete řešit ze dne na den. Přijde silný déšť s kroupy, které dokáží napáchat ne malé škody. Na silnicích to zase mohou být kamínky, které odprýsknou např. na čelní sklo a ihned vytvoří praskliny. Můžete se také setkat s vandaly, kteří si doslova hoví v tom, když mohou způsobit škody na cizím majetku. Jestliže se momentálně nacházíte v situaci, kdy máte některé z vašich autoskel poškozené, vyhledejte autorizovaný servis.

Doporučit lze autosklo servis Praha. Jedná se o společnost Expression s.r.o., která má 8 poboček napříč Prahou umístěných v nákupních centrech, jako je OD Kotva, Nový Smíchov, Amazon Court, Galerie Fénix a dalších. Tento servis na výměnu a opravu autoskel je velice dostupný, profesionální a používá pouze originální autoskla, která má vždy skladem. Výměnu vám provedou na počkání, během niž si můžete jít v klidu nakupovat, co potřebujete.

Pokud máte autosklo pojištěno, bude vám výměna provedena bezplatně a veškeré výdaje budou hrazeny vaší pojišťovnou. Expression s.r.o. je smluvním servisem České pojišťovny, Direct, Kooperativy, ČSOB a dalších pojišťoven. Proto je výhodné, v případě pojištění autoskla, využít tento servis. V případě, že si chcete zjistit ceny služeb, můžete nahlédnout na autosklo ceník, který se nachází na internetových stránkách společnosti.

Kromě výměny a opravy autoskel provádí Expression s.r.o. také tónování autoskel certifikovanými bezpečnostními a protislunečními autofóliemi. Samozřejmostí je certifikát o homologaci s atestem Ministerstva Dopravy ČR, který po instalaci obdržíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient