25. 7. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Když potřebujete opravit pneumatiky a duše…

Právě řešíte problém s pneumatikou na vašem voze? Není s ní něco v pořádku a uniká vám z ní vzduch? Může nastat situace, kdy se vám pneumatika při jízdě prorazí či propíchne. V této fázi pak dochází k náhlému úniku vzduchu, což může způsobit problémy a ovlivnit jízdní vlastnosti vozidla. Vaše auto může být najednou nestabilní a bude se vám zdát, že jakoby plave na vozovce. Raději tedy zastavte a pneumatiku si vyměňte za rezervu. Jestliže ji nevyměníte delší dobou se vám pneumatika opotřebuje natolik, že ji již nelze v žádném případě opravit a vy si poničíte i disky kola. Navíc riskujete možný vznik dopravní nehody. V případě, že ke svému vozu přijdete a k úniku vzduchu došlo tehdy, kdy vůz stál, opět je třeba pneumatiku vyměnit.

Co však s pneumatikou, která je poškozená? Průpich či proražení nemusí vždy znamenat, že je pneumatika na odpis, tedy že ji už nelze použít. Je možné ji nechat opravit, což vás vyjde finančně lépe, než kdybyste museli kupovat pneumatiku novou. Oprava pneumatiky vám ušetří peníze. Jestliže není pneumatika sjetá, třeba ji máte velice krátkou dobu, je škoda vyhazovat peníze za nákup nové pneumatiky.

Zde přichází na řadu odborné ošetření mechaniky, kteří vám pneumatiku navrátí do stavu, kdy je bezpečné na ni jezdit. Odborná oprava je důležitá pro to, abyste měli jistotu bezpečné jízdy, protože to je při jízdě automobilem nejdůležitější. Využít můžete specializovaný pneuservis BestDrive, jehož pracovníci jsou na opravy pneu odborně proškoleni. Na opravu pneumatik používají ověřené, kvalitní materiály, které jsou cenově výhodné. Poškozenou pneumatiku tak můžete používat nadále a jistě na ni najezdíte mnoho dalších kilometrů. Užitné vlastnosti pneumatiky nebudou nikterak znehodnoceny.

Síť pneuservisů BestDrive najdete v téměř každém městě České republiky, jedná se totiž o největší síť autoservisů a pneuservisů v ČR. Původně nesla název Barum, ale nyní pobočky najdete právě pod názvem BestDrive. Nabízí kompletní služby pro motoristy, včetně e-shopu a svou poškozenou pneumatiku zde ponecháte v dobrých rukou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient