25. 7. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Kvalitní vybavení do pneuservisů a autoservisů

Každý solidní majitel autoservisu či pneuservisu vám jistě potvrdí, že v současnosti už nestačí mít jen šikovné ruce, aby se ve svém oboru prosadil a udržel. Kvalita jeho práce a tím posléze spokojenost zákazníka je do značné míry závislá také na technickém vybavení servisu. Investice vložená do nákupu profesionálních strojů se bohatě vrací v podobě možnosti vybudovat si stabilní klientelu a zajistit si ve svém podnikání i přes množství konkurentů renomé.

Společnost Profitrading, s.r.o. se pohybuje v oboru již více než deset let a postupem času se jí povedlo zřetelně se vymezit oproti konkurenci na českém trhu vlastní značkou Golemtech. Jejich hlavní činností je dovoz, prodej a montáž vybavení pneuservisu a autoservisu. Nabízí stroje ve špičkové kvalitě, které splňují náročné požadavky na užitnou hodnotu a životnost. Spolupracují přímo s výrobci jednotlivých produktů pro vybavení pneu/autoservisů, a tak můžou zaručit nejlepší ceny a podmínky.

Vývoj produktů neustále kontrolují a zdokonalují, dbají na požadavky a přání svých zákazníků, využívají nejmodernějších 3D konstrukčních programů. Při partnerství s touto firmou ušetříte čas, energii i finance. Nenabízí jen samotný prodej vybavení pro pneuservisy a autoservisy, ale i záruční a pozáruční servis včetně kompletního rozsahu náhradních dílů. Ucelená nabídka strojů je vždy skladem, mají vlastní dopravu, která zajistí převoz zboží až k vám. Vymění vám letní pneumatiky na zimní a naopak.

Rozsah služeb se pohybuje od možnosti nechat si zaslat jednotlivé součástky a jednoduchou opravu stroje provést svépomocí až po nabídku montáže prováděné přímo na místě odborným technikem. Poskytují nadstandardní prodloužený systém záruky, s nímž jsou spojeny výhodné doplňkové služby a výrazné slevy. Zárukou perfektního servisu i příjemné ceny je i to, že všechny služby poskytují na jednom místě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient