22. 4. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Model Škoda Rapid získal už 5 ocenění

Škoda Rapid se stala jedním z „Aut roku 2013 v České republice“. Tento model mladoboleslavské automobilky vyhrál hlasování veřejnosti v kategorii nižší střední třídy. Hlasování se zúčastnilo téměř 70 tisíc respondentů. V dnešním článku se podíváme, jakým dalším oceněním se může Škoda Rapid pyšnit.

Letos se konal již devatenáctý ročník „Auto roku“. Tento titul patří k těm nejrenomovanějším automobilovým oceněním, která se v České republice udělují. Hlasování se v této anketě zúčastnilo asi 70 tisíc respondentů, kteří rozhodovali o jednotlivých vítězích. Na prvním místě v kategorii „nižší střední třída“ se objevil model Škoda Rapid.

ČTĚTE TAKÉ: Pánové, myslíte si, že auta budou jezdit na vzduch?

Sdružení automobilového průmyslu uvádí, že prodejnost vozů Škoda Auto neustále roste. V roce 2012 bylo dosaženo druhého rekordního počtu prodaných osobních vozidel.

Škoda Rapid nadchne svým designem

Model Škoda Rapid se může pyšnit svým ojedinělým designem a také skvělým poměrem cena/užitná hodnota. Nabízí úsporný motor, kvalitní alternátor, dobře dostupné pneumatiky a další jeho nezbytně nutné součásti. Škoda Rapid je elegantní vůz, který nabízí dostatek prostoru. K zakoupení je za skvělou cenu a snoubí moderní techniku s hospodárností.

Škoda Rapid tímto titulem získala již páté ocenění od svého uvedení na trh, tedy od podzimu roku 2012. V říjnu si tento model získal titul „fleetová novinka roku“. V Bulharsku se stal model „Automobilem roku“ a v Německu zase získal titul „Auto Trophy“. V Rakousku se může Škoda Rapid pyšnit označením „Zlatý volant“.

Nová Škoda Octavia

Ale Škoda Auto pro nás řidiče přichystala celou řadu dalších novinek. A tou hlavní je nová Škoda Octavia, která bude k mání již od února. Nová Škoda Octavia nadchne také svým designem, cenou a vybavením. Díky své velikosti se řadí do střední třídy vozidel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient