18. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Nejextrémnější automobily všech dob: Odvážíte se usednout za volant?

1. Bugatti Veyron

Když se řekne extrémní automobil, hned mě napadne Bugatti Veyron. Chcete zažít rychlost, kterou vás ordinovaného lékař nikdy nesvolí? Tohle je auto pro vás! S více než 1000 koní pod kapotou a maximální rychlostí přesahující 400 km/h je Veyron absoultním králem na silnici.

2. Lamborghini Aventador

Jestli jste někdy snili o tom, že se stanete superhrdinou, tak Aventador je vaším Batmoblie. Nejenže toto auto vypadá jako z budoucnosti, ale také je schopné předbíhat kdekoho na dálnici. Srdce vám bude bušit vzrušením při pomyšlení, že můžete sedět za volantem této legendy.

3. McLaren P1

Když se mluví o extrémních autech, nemůžeme opomenout McLaren P1. Jeho hybridní motory vytvářejí takový výkon, že se vám bude zdát, jako byste se dostali na jiný svět. P1 je dokonalým spojením technologie a vášně pro rychlost.

4. Porsche 911 GT2 RS

Porsche je synonymem pro kvalitu a výkon. A GT2 RS není výjimkou. Toto auto je jako nabitá střela, která se řítí vpřed a není nic, co by jí zastavilo. Vytuněná verze klasického 911 nadchne každého automobilového fanatika.

5. Ferrari LaFerrari

Ferrari vytvořilo s LaFerrari opravdového monstra. Toto auto je výsledkem technologického pokroku a geniality italských inženýrů. S hybridním motorem a bezprecedentním výkonem je to auto, které vám změní život.

6. Nissan GT-R Nismo

Pokud si myslíte, že japonská auta jsou prohráči ve světě extrémních vozů, tak se mýlíte. Nissan GT-R Nismo vám zvedne adrenalin na maximum, přičemž nebudete ochotni opustit kabinu ani na okamžik. Připravte se na pohon všech čtyř kol a neuvěřitelný zvuk výfuku.

7. Koenigsegg Agera RS

Agera RS je tak rychlá, že si budete připadat jako v časové smyčce. Tohle auto má neuvěřitelných 1160 koní a je schopné dosáhnout rychlosti nad 450 km/h. Při takové rychlosti se vám bude zdát, že lítáte nad zemí.

8. Aston Martin Vulcan

Vulcan je skutečným automobilovým darebákem. Tento speciálně upravený Aston Martin je tak agresivní, že se vám bude zdát, že se jedná o vojenský bojový vůz spíše než o civilní auto. Jeho vzhled snadno zapůsobí na každého nadšence a jeho zvuková kulisa je jako hudba pro vaše uši.

9. Dodge Viper ACR

Viper ACR je americký automobilový sen. Srdce vraha vám vyskočí při pomyšlení, že můžete řídit toto kouzelné monstrum. Výkon tohoto auta je tak obrovský, že se vám bude zdát, že jste sedí v raketě na startovním stupínku.

10. Ford GT

Ford GT je dokonalou kombinací nádhery a výkonu. Toto auto se vrátilo na scénu po letech a připraveno získat zpět své místo na trůnu. Jeho vzhled je esencí extrémního sportovního vozu a jeho výkon vás doslova vyrazí dech. Si muzika!

Adrenaline.jpg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient