19. 6. 2024

Automobily.EU

autorecenze, testy, návody

Píchovat za volantem: 5 exkluzivních aut, která si můžete dovolit

Sekce 1: Zadumanost na sjezdovce – Rolls-Royce Cullinan

Představte si to: stojíte na vrcholu sjezdovky zasněžené do posledního kousku, kde se snoubí dokonalost inženýrského umění s hrdinskou představivostí. Ať vás večeře čeká nahoře v alpském hotelu nebo se spokojíte s pizzy na rozhledně, Rolls-Royce Cullinan je autem, které vás tam dostane. Je to příšera v technologickém provedení šlechtickélimuziny, a to se vším všudy – kožešiny, vyhřívanými sedačkami a sametově hladkým řízením. Máte si vzít lyže, snowboard či helmu? Nepotřebujete to! Cullinan je totiž tak hladký, že se s ním klouže po sněhu až příliš dobře.

Sekce 2: Tajemný černý kůň – Aston Martin DB11

Aston Martin DB11 je jak ta nejtemnější noc. Není to jen auto, je to dokonalé umělecké dílo na kolech. Jakmile zavrtíte klíčem a zaburácí se motor, vše ostatní vám připadne jako bílý šum. Ten pocit, když ucítíte, jak síla pod kapotou prostupuje do každého synapse vašeho mozku, je nezaměnitelný. Aston Martin DB11 je autem, které vás zasadí vrhá na přední stránky, kde se na vás usmějí samí celebritní paparazzi.

Sekce 3: Rychlý zatáčkař – Porsche 911 GT3

Porsche 911 GT3 je tím, co je nejlíp popsat jako spánek v lese. Je to auto, které se probudí jen na okamžik, aby vás nechalo vstoupit do světa, kde všichni ostatní jezdí na pomalé páté rychlosti. Již samotný zvuk motoru vás přinutí zrychlit srdce na nebezpečně vysokou rychlost. Kdykoliv cítíte, že vás svět přivírá, Porsche 911 GT3 je tu pro vás, aby vám ukázalo, že se vše dá zvládnout pružností a přesností.

Sekce 4: Do boje v růžovém – Mini Cooper S

Červ plesá z vašich tváří, když usednete za volant Mini Cooperu S. Tohle auto je zábavné jako cestování do minulosti. Díky své malé velikosti se proplétá uličkami jako rybka ve vodě. Je sympatické, nespoutané a připomíná vám, proč jste se do aut zamilovali poprvé. Protože Mini Cooper S je jako psí štěňátko, oholený motorem.

Sekce 5: Šetříme benzínem – Toyota Prius

Pokud tajně sníte o tom, jak svou zeleností zveřejníte našemu modrému planetáři, je Toyota Prius autem pro vás. Je to auto, které je spolehlivé, ekonomické a nabitější než víkendový výlet na farmu vegetariána. Mazlí se s vaším šetřením peněz na benzínu a zároveň vám dává vědět, že jste součástí toho lepšího ekologického světa.

Rafinovanost – fotka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Tvorba webových stránek: Webklient